Známost recenze a hodnocení seznamky

Známost seznamka zdarma

Seznamka byla založena již v roce 2001 a je tak jednou z nejstarších seznamek u nás.  V současnosti na Známosti najdete asi 130 tisíc profilů uživatelů všech věkových kategorií. Zaměření seznamky je univerzální a je tak určena pro všechny kategorie seznámení.

Registrace na Známost

Vytvoření profilu je jednoduché. Vyplníte poměrně obsáhlý formulář (obsahuje například i informace o sociální třídě, tetování či názoru na děti), nahrajete fotku a můžete se těšit na první odpovědi. Zajímavostí na seznámení je funkce videoseznamky, kterou můžete využít vložením odkazu na video z youtube. Videí v seznamce není moc, takže váš profil uvidí více lidí a také jim řekne mnohem více, než pár vět v inzerátu.

Uživatelské prostředí seznamky

Známost je stará seznamka a jde to dost poznat. Desing stránek už má své nejlepší roky za sebou a titěrné obrázky v náhledech uživatelských profilů naznačují, že zažil ještě doby vytáčeného připojení. Seznamka se rovněž chlubí více 130 tisíci profily, ale není jasné jestli maže neaktuální, kterých bude za 15 let provozu naprostá většina.

I přes tyto nedostatky je ale uživatelské prostředí intuitivní a ihned se v něm zorientujete. Vyhledávání potenciálních partnerů je svižné a můžete při něm zajít do nejmenších detailů. Perfektní je, že jsou všechny profily dostupné i bez registrace, což šetří čas. Nevýhodou naopak je nemožnost ověření pravosti profilů a s ním spojená nulová ochrana proti šprýmařům a podvodníkům.

Trošku mi vadí i všudypřítomné reklamy, ale to jde vyřešit adblokem, nebo zakoupením prémiového členství.

Výhodou Známosti je, že prakticky všechny funkce jsou dostupné zdarma. Platíte jen za nadstandard jako je přednostní zobrazení profilu, přesnější vyhledávání, zobrazení Facebookového profilu v inzerátu nebo archivaci přijatých vzkazů. Všechny tyto funkce jsou dostupné v rámci jednoho prémiového balíčku.

Hodnocení seznamky Známost

Známost je dobrá seznamka s dobrými službami. Mnozí uživatele určitě ocení zejména možnost videoseznamky, ale i nabídka klasických profilů je velká (při vyhledávání je možné filtrovat jejich aktivitu). Seznamka stojí za vyzkoušeni. Vyplnění profilu a dokončení registrace zabere jen pár minut a je zdarma, takže nemáte co ztratit.

Známost

7

Funkce

7.0/10

Důvěryhodnost

8.0/10

Bezpečnost

6.0/10

Uživatelské prostředí

6.5/10

Hodnocení

7.5/10

Klady

  • Většina funkcí zdarma
  • Hodně profilů
  • Videoseznamka

Zápory

  • Malé profilové fota
  • Bez ověření pravosti účtu
  • Spousta neaktuálních profilů
  • Hodně reklam

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..