Xchat.cz – recenze chatovací služby

xchat recenzeXchat je web, který funguje v naší republice již poměrně dlouho. Za tu dobu se příliš nezměnil a jeho vzhled je téměř stejný, jako byl před 10 lety. Lidé Xchat často používali i jako seznamku pro navazování nových přátelství a vztahů. Otázkou ale je, zda má stále ještě svou funkčnost nebo ne, proto se na něj dnes podíváme trochu blíž.

Registrace na Xchat

Registrace není opět nic těžkého, vyberete si svou přezdívku, heslo a zadáte email, na který vám přijde potvrzovací odkaz. Co nás trochu zarazilo, byla ,,uvítací“ zpráva, ve které administrátor upozorňuje na podvodné emaily, které uživatelům chodí. Údajně máte poslat sms a své heslo na určité číslo, jinak bude váš účet na xchat zrušen. Tato sms je samozřejmě zpoplatněna vysokou částkou. Vtip je ale v tom, že účet na xchat vyprší pouze díky dlouhodobé neaktivitě. Neaktivita ale musí být opravdu dlouhodobá, protože zde můžete nalézt i profily, které nebyly 10 let přihlášené. Takže taková rada pro vás, abyste byli obezřetní a nejednali bezhlavě.

Vyplnění profilu

Na svém profilu můžete uvést mnoho informací o sobě. V sekci osobní dokonce lze uvést i vaši adresu, což ale důrazně nedoporučujeme! Druhou sekcí je životní styl, kde uvádíte, zda máte děti, jestli jste kuřáci, alkoholici či zda máte tetování. Samozřejmostí je i popsání vašeho vzhledu, ale vhodnější by bylo nahrání alespoň dvou vašich fotografií. Šance na úspěšné seznámení se tak totiž zvyšuje. Následují informace o vašich zájmech, oblíbených věcech a také popis, jak by měl vypadat váš ideální partner. Na vašem profilu se také objevuje, kolik hodin jste nachatovali a kdy jste byli naposledy aktivní.

Nechybí ani fotoalba, která jsou důležitou součástí profilu. Pokud hledáte vztah, je vhodné, mít nějaké své fotografie na profilu. Nemusí jich být mnoho, ale alespoň pár. Nebudeme si nic nalhávat, ale přeci jen nějaká jiskra přeskočit musí, a tak je vhodné vědět, s kým máte tu čest a naopak. Lidé s fotografií mají určitě větší šanci na seznámení než lidé bez ní.

Chatovací místnosti a další funkce

Xchat nabízí několik chatovacích oblastí a tím pádem i místností, které si můžete přidávat do oblíbených. Nechybí místnosti s tématikou města a kraje, seznámení a flirt, pokec a klábosení či sex a neřesti od 18 let.

Bavit se tu můžete tzv. duely, kde si zvolíte, zda chcete porovnávat vzhled mužů nebo žen. Pak již stačí pouze dát své sympatie jedné z vybraných osob.

Zároveň zde najdete fórum, kde lze diskutovat o nejrůznějších tématech. Ať už jde o náboženství, automobily, knihy, historii a mnoho dalších.

Xchat navíc pořádá mnoho soutěží, kterých se samozřejmě můžete zúčastnit.

Své známé a přátele, které tu najdete, lze přidávat do seznamu přátel. Navíc vidíte, kdo vše váš profil navštívil.

Můžete mít i svůj webík, což znamená, že nahrajete několik svých fotografií, z kterých následně uděláte koláž a sdílíte ji s ostatními uživateli. Tím si navíc vytvoříte svou osobní stránku během pár minut. Můžete měnit pozadí, přidávat komentář a bubliny s textem.

Když jsme článek sepisovali, chatovalo zde kolem 1 500 lidí, což je několikanásobně více než třeba na podobně zaměřeném webu libimseti.cz. Pravdou ale je, že v dobách xchatové slávy tu bylo aktivních uživatelů mnohem více. Nutno ale dodat, že víc jak polovina uživatelů chatovala v místnostech spadající pod sekci sex a neřesti. Nemusíte ale zoufat, protože uživatelů stojící o seznámení či flirt také nebylo málo.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..