Victoria Milan – Recenze seznamky pro zadané

Victoria Milan seznamka

Victoria Milan je speciální seznamka zaměřující se výhradně na zadané uživatele hledající milence a nezávazné vztahy. Pokud tedy hledáte někoho na příjemné chvíle mimo vztah nebo zadaného partnera/ku, měl by tento portál sloužit právě pro vás. Victoria Milan je dnes vedle Ashley Madison ( z této seznamky však nedávno unikla citlivá data uživatelů) největším portálem specializujícím se na tyto služby. Ve Viktorii najdete miliony profilů a z toho desetitisíce jich jsou z čech.

Registrace na Victoria Milan

Registrace do seznamky není složitá. Po vytvoření profilu a potvrzení emailu jste vyzvání k vyplnění základních údajů o sobě a také fotografie. V bezplatném režimu je zde možné nahrát až 3 fotografie. Samotná seznamka doporučuje, aby byly fotografie co nejatraktivnější a maximalizovali tak počet odpovědí. Pokud se bojíte, že vás někdo podle fotek odhalí můžete nahrát fotografie s rozmazaným obličejem.

victoria-milan profil

Uživatelský profil na seznamce Victoria Milan

Funkce seznamky

Seznamka Victoria Milan je v základu zdarma, ale jestli chcete všechny funkce, budete si muset připlatit. Po registraci můžete využívat funkcí seznamky, ale má to jistá omezení v doplňkových funkcích a množství lidí, které můžete za den oslovit. Nemůžete také použít podrobné vyhledávání podle preferencí. Zajímavou funkcí je tlačítko panika, které vás jediným kliknutím přenese na bezpečnou stránku.

 

Výhody prémiového členství

Podrobné hledání

Podrobnější hledání uživatelů podle preferencí.

Soukromé zprávy

V základu můžete kontaktovat jen 5 osob denně, s prémium členstvím se jejich počet rozšíří o dalších 20.

Šťouchnutí

V základu šťouchat nemůžete, u prémiového členství max. 1 osobu denně.

Prioritní zobrazení profilu

Získáte více zobrazení profilu a vaše výsledky se objevují nad neplacenými profily, získáte tak větší šanci na seznámení.

 

Cena V.I.P. členství

Prémiové členství není na Victorii Milan levnou záležitostí, ale to jistě ani vydržování milenky/ce. Proto jsou příplatkové služby k dispozici za poměrně značné měsíční poplatky, ale na druhou stranu víte, že dotyčný, který jej zaplatil není žádný žebrák a myslí to opravdu vážně. Platit členství je možné pomocí kreditní karty nebo Pay Pal. Ceny prémiového členství začínají od 249 korun měsíčně. Zrušení členství je provedeno během 48 hodin od odeslání žádosti.

 

Hodnocení Victorie Milan

Hlavním smyslem seznamky je dát lidem (většinou zadaným) šanci flirtovat a spát s jinými lidmi. Victoria Milan tento cíl splňuje ideálně a s počtem jejich uživatelů v ČR máte slušnou šanci někoho najít. Stránka je má výborné anonymizační funkce a lidé na ni jsou skutečně aktivní a odpovídají (zejména ti, kteří mají prémiové členství). Pokud hledáte nezávazný vztah, je určitě dobré tuto seznamku vyzkoušet.

 

Registrace do seznamky Victoria Milan

Victoria Milan

Victoria Milan
7.8

Funkce

8/10

  Šance na seznámení

  7/10

   Bezpečnost

   9/10

    Uživatelské prostředí

    8/10

     Hodnocení

     8/10

      Klady

      • Top seznamka pro zadané
      • V základu zdarma
      • Desetitisíce uživatelů

      Zápory

      • Bez placení se neobejdete

      You may also like...

      Napsat komentář

      Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *