Speed dating – rande ve třech minách

speed dating

Znáte filmové scénky, kdy dáma sedí u stolečku a co tři minuty se k ní posadí jiný muž? Ano, to je podstata rychlého seznamování a randění. Dnes totiž nejsou žádnou výjimkou rozpadlé vztahy nebo zkrachovalá manželství. Pokud ale budete mít na krku dvě děti nebo nebudete disponovat tučným kontem, se kterým bude okouzlující i Quasimodo, stává se seznámení s novým protějškem složitější a problematičtější. Jak na to? Vyzkoušejte rychlé rande ve třech minutách!

Láska na druhém konci stolečku

Fenomén jménem „Speed Dating“ se dostal i do Česka a slaví obrovský úspěch u všech věkových kategorií. V překladu to znamená rychlé randění a tímto způsobem se můžete nyní seznámit i vy! Celý princip seznamování spočívá v tříminutovém sezení u jednoho stolečku, kde se střídají muži nebo ženy.

V těchto hravých třech minutách vám budou pokládány originální otázky, například jakým zvířetem byste chtěli být, kolik kořeněných jídel znáte nebo kdy se chystáte do zoologické zahrady. Fantazii se meze nekladou a svůdníci si na své „oběti“ zajisté připraví netradiční otázky. Pánové, pozor! Platí to rovněž obráceně a věřte, že i dámy dokáží klást lehce přidrzlé otázky, které vám mohou na čele vytvořit pot.

Najdou se ale takoví, kteří sází na tradiční otázky a seznamování berou se vší vážností. Napadá vás otázka, že tři minuty k seznámení nestačí? Omyl! Podle posledních výzkumů si člověk umí udělat obrázek o protějšku během deseti vteřin a vy tak sami poznáte, zda došlo ke vzplanutí citů, zafungovala chemie nebo se jednalo spíše o přátelské popovídání.

Když se vám líbí…

… protějšek u stolečku, zapíšete si jeho křestní jméno a přidělené číslo na kartičku. A pokud si on či ona také zapíší vaše jméno a číslo, dostanete na sebe kontakty a seznamování pokračuje dále čistě ve vaší režii. Nemusíte se obávat, že by seznamování probíhalo se stovkou partnerů, mezi kterými si nebudete schopni vybrat. Jedno seznamovací kolo probíhá s deseti až dvaceti potencionálními partnery. Čekají na vás nová seznámení, snoví partneři, zajímavé zkušenosti a příjemně strávený večer či odpoledne.

Speed dating – jak na to?

Ptáte se, kde takové akce navštívit? Svoje místečko si rezervujte v Praze, Brně, Plzni, Ostravě nebo jiných větších městech. Přihlášení probíhá na internetu, kdy stačí uhradit registrační poplatek, čekat na potvrzení účasti ze strany pořadatele a těšit se na nová dobrodružství. Speed Dating nabízí více verzí seznámení, a to až v pěti minutách. Záleží pouze na vás, jakou variantu zvolíte a kolik času chcete randění věnovat. Nyní už není důvod zůstávat sami, začněte se seznamováním i vy! Pronikněte do tajů seznamování a nebojte se poznat nové lidi.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..