Seznamky pro náročné Elite date a Edarling

edarling elite date seznamky pro náročnéDnes se podíváme na zoubek dvěma seznamkám, které se specializují klientelu hledající kvalitní služby a seriózní seznámení s lidmi hledajícími skutečně vážný vztah. Seznamky pro náročné se většinou orientuje na lidi s vyšším vzděláním, příjmem a nedostatkem času pro běžné seznamování. Sdružují se zde ale také lidé, kterým z nějakého důvodu nevyhovují klasické seznamky. Riziko podvodu a výskyt různých individuí s oplzlými komentáři zde totiž bývá minimální.

Seznamky pro náročné – kde vybírat?

Mezi seznamky pro náročné se v současnosti řadí pouze Edarling a česká seznamka Elite date a ze zahraničních seznamek je to pak největší světová seznamka match.com, ale ta je v našich končinách prakticky nepoužitelná.

Seznamka Edarling

EDARLING-logo

Tato zahraniční seznamka je v České republice poměrně známá a aktivně ji využívají desítky tisíc uživatelů (celosvětové až 30 milionů) každý měsíc. Tato seznamka využívá k párování uživatelů tzv. matching, který umožňuje hledat partnery podle osobnostních profilů a preferencí. Při registraci jste tedy požádáni o vyplnění osobnostního dotazníku a následně jsou vám navrhováni vhodní partneři podle zadaných údajů. Dotazník je sestavován odborníky v oblasti psychologie a proto se nenechte odradit delší registrací a nutností jeho vyplňování, neboť by měl výrazně napomoci k nalezení ideálního partnera.

Recenze eDarling

Navštívit seznamku

Seznamka Elite date

Seznamka Elite date - recenze a hodnocení

Elite date je ryze českou seznamkou nabízející své služby zejména pracujícím lidem v aktivním věku mezi 25 a 55 lety, kterých je na portálu většina. Tato seznamka se zaměřuje na lidi časově zaneprázdněné lidi s zejména s vyšším vzděláním a zájmem o budování trvalejších vztahů. Samozřejmostí je kvalitně vytvořený uživatelský profil, který prozradí o člověku to nejdůležitější a poměrně rozsáhlá uživatelská základna zaručující kvalitní výběr potencionálních partnerů. Oproti seznamce Edarling je registrace na Elite date jednodušší a o poznání kratší.

Recenze Elite date

Navštívit seznamku

Důvody proč vybrat seznamku pro náročné

Seznamky pro náročné nabízejí uživatelský komfort, který na běžných seznamkách nenajdete, ale má to svou cenu. Oproti běžným seznamkám zde prakticky nenajdete „úchyly“ píšící oplzlé vzkazy a seznamování je zde mnohem bezpečnější díky tomu, že je prakticky znemožněna tvorba anonymních profilů a problémový uživatelé, jsou mazáni. Vzhledem k tomu, že si za službu těchto seznamek většinou zaplatili to znamená, že přijdou o své peníze. Tato výhoda však má svou cenu, protože bezplatně zde získáte jen omezený uživatelský profil a minimum možností komunikace.

Teprve po zaplacení získáte všechny služby seznamek na maximální úrovni. V současnosti ale máte možnost vyzkoušet služby i zdarma v rámci prémiového režimu na několik dní zdarma, na který vám přijde pozvání po registraci. Můžete si tak vyzkoušet všechny funkce a posoudit, zda jsou seznamky pro náročné tou pravou volbou i pro vás.

1 komentář u „Seznamky pro náročné Elite date a Edarling“

  1. E darling je zbytečně složitá seznamka. Na vstupu vyplňujete 20 minut dotazník a následně každou změnu v profilu musíte posílat ke schválení.Je to někdy opravdu k naštvání.

    Odpovědět

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..