Jak najít milence – přehled seznamovacích služeb

seznamka pro milenceHledání milenců může být na běžných seznamkách poměrně zdlouhavý proces. Málokdo s uživatelů klasických seznamek totiž stojí o vztah s ženatým mužem či vdanou ženou a hledání může stát akorát spoustu času naprosto bez výsledku. Naštěstí však existují specializované seznamovací služby, které hledání usnadní. Najít vhodný protějšek pro občasné povyražení tak nemusí být až tak náročné.

Jak poznat kvalitní seznamku pro milence?

Základ každé pořádné seznamky je velký počet uživatelů. Nemá cenu se registrovat do malých seznamek a doufat, že se budete mít štěstí. Nejlepší je proto využít služeb velkých seznamovacích portálu v tomto oboru a maximalizovat tak své šance.

Rovněž se doporučuji zamyslet, zda chcete za seznamku platit či nikoli. Placené seznamky totiž umožňují určitou anonymitu a soukromí, neboť jen ti, kteří zaplatí si mohou prohlížet profily. Vyhnete se tak možnému náhodnému odhalení vašimi blízkými. Na druhou stranu je ovšem nutné zabezpečit platbu, abyste nebyli odhaleni díky výpisu z bankovního účtu. Proto doporučuji využít externích služeb jako je Paypal a jemu podobné. Základem každého tajného vztahu je nenechat se chytit a pár stovek za registraci by v tom mohlo pomoci.

Specialitou některých mileneckých seznamek je rovněž záchranné tlačítko, jehož stisknutím se bleskově přesunete na bezpečnou stránku.

Rizika mileneckých seznamek

Pozor: Seznamky pro milence patří mezi ty rizikovější. Například Asley Madison největší mileneckou seznamku v USA a Kanadě loni při pravila o seznam uživatelů skupina hackerů, která je poté volně zveřejnila na internetu. Rovněž nelze předpokládat, že všichni uživatelé těchto portálů jsou „normální lidé“, určitě je proto na místě opatrnost a v rámci možností i důkladné prověření člověka, se kterým se chcete sejít.

Přehled seznamek pro milence

Victoria milánvictoria-milan

Victoria milán je prémiovou seznamkou pro záletníky, která díky své mezinárodní povaze zavítala i k nám. Momentálně obsahuje přes deset tisíc českých profilů a jejich počet postupně narůstá. Výhodou seznamky je velmi příjemné uživatelské prostředí. Protože je Victoria milán momentálně největší seznamkou tohoto typu na internetu, je dobrou volbou pro hledání. Victoria milán patří mezi placené seznamky pro milence.

Vyzkoušet Victorii Milán

Sensual flirtsensual flirt

Sensual flirt je flirtovací a sex seznamky, kterou navštěvuje téměř 270 tisíc čechů a slováku. Pro své zálety můžete využít třeba live chat s webkamerou, který můžete použít pro komunikaci s vybraným partnerem.

Vyzkoušet Sensual Flirt

Hledám sponzora

Problémem seznamek pro milence je nepoměr mezi ženami a muži. Pokud chtějí ženy najít někoho na povyražené, většinou si zkrátka najdou mnohem přímočařejší řešení než zrovna seznamku. Se seznamkou hledám sponzora tento problém však nemáte. Pokud máte peníze nazbyt, můžete sponzorovat ženu svých snů. Pozor: Sponzoring ale neznamená automaticky sex, i když je asi těžké si představit, že sponzor platí i desítky tisíc korun měsíčně za nic. Hledám sponzora je také označována jako seznamka pro zlatokopky.

Vyzkoušet hledám sponzora

Ashley Madison

Podobná seznamka jako Victoria Milán, ale ne až tak známá. U nás se proslavila především aférou, při které byla ukradena data všech jejich uživatelů a následně volně zveřejněna na internetu.

 

 

 

Může se vám také líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..