Seznamky nejsou pouze pro nesmělé!

seznamka pro nesměléToužíte po plnohodnotném vztahu, který by vás naplnil? Máte za sebou celou řadu nepříjemných zkušeností, ze kterých vzešla vaše nechuť a nedůvěra vůči opačnému pohlaví? Nebo patříte mezi nesmělé duše, které potají prahnou po lásce jako trám? Ať je tomu jakkoliv, s nalezením toho pravého protějšku vám může velmi snadno pomoci seznamka.

Seznamky nejsou pouze místem, kde se čas od času sejde parta stejně osamělých lidí, kteří se bojí osobního kontaktu a raději volí psanou formu komunikace. Seznamka slouží i těm, kteří jsou sebevědomí, mají skvěle našlápnutou kariéru a kolem sebe úžasnou partu přátel. Ovšem chybí jim v životě jedna podstatná věc a tou je láska. Seznámení na internetové seznamce nepatří mezi věci, za které by se měl člověk stydět, spíše naopak. Jedná se o často velmi romantická setkání, ze kterých vzplane láska na celý život. Nebojte se proto vyplnit svůj profil na seznamce, která vám padne do oka, a chyťte svou životní šanci za pačesy!

Nemilovat? To neexistuje!

Často od lidí, kteří si projdou určitou velmi nepříjemnou životní kapitolou, která zasáhne srdce, slýcháme, že už nedokážou milovat. Nemilovat ovšem nejde. Každý chce být milován a být rovněž láskou opětován. Z nepříjemných zkušeností bychom se naopak měli v první řadě poučit a rozhodně neztrácet naději.

Rozchod není konec světa!

Člověk by měl rozchod brát, jako nový začátek. Často bývají rozchody velmi emotivní a doprovází je i celá řada nepříjemností, o to hůře, hrají-li v rozchodu partnerů svou roli i děti. Ovšem jak se říká, „všechno zlé je k něčemu dobré“, to samé platí i v tomto případě. Berte proto konec partnerství jako nový začátek. Rozchod rozhodně není koncem světa. Právě po rozchodech, se lidé velmi často stávají uzavřenějšími a chladnějšími vůči svému okolí. Často se tito lidé mnohem hůře seznamují a v tomto případě jim může být velkým pomocníkem, právě seznamka.

Toto často „neosobní“ navázání známosti, může leckomu dodat sílu zvednout se a začít nový život. Tito lidé si velmi často například dlouhou dobu píší a navzájem se tak poznávají. V dnešní době sociálních sítí a neomezených možností, totiž není nic nemožné. Svůj potencionální protějšek, tak můžete velmi dobře poznat ještě předtím, než dojde k samotnému setkání. Lidé, kteří si léčí bolavé srdce po rozchodu, tak tento způsob seznámení jistě velmi rádi ocení.

Nesmělí lidé se osmělí

Každý člověk má právo na štěstí. Nezáleží přitom na tom, jak daný člověk vypadá či jak smýšlí. Pokud patříte mezi jedince, kteří se bojí osobního kontaktu jako čert kříže, tak zbystřete!. Na seznamce se velmi často jisté osobnostní rysy vytrácí v nedohlednu. Pokud tedy patříte mezi jedince, kteří se neradi dělí o své pocity, je seznamka tím pravým místem pro vaše osmělení se.

Pokud pomocí seznamky narazíte na člověka, kterého trápí stejný problém jako vás, tedy straní se veškerým kontaktům s okolím, aniž by musel, můžete často s tímto problémem úspěšně bojovat. Po několika napsaných řádcích se můžete velmi často osmělit a donutit se i dokonce k osobnímu setkání. Nic se nemá uspěchat, proto je i v tomto případě na prvním místě hlas vašeho srdce.

Nástrahy, které na nás na seznamce číhají

Kromě lásky na celý život na seznamce můžete potkat i ty, kteří to se svými city a především smýšlením, nemají až tak úplně v pořádku. Jako všude, na vás i na seznamkách číhá celá řada nevyrovnaných a asociálních typů lidí, kteří se ukájí na bolesti druhých. Na seznamce se proto čas od času stane, že si člověk píše s někým, kdo není absolutně tím, za koho se vydává. V těchto případech je proto obezřetnost na prvním místě. Tito lidé často buď prahnou po penězích či po určitých osobních informacích. V každém případě je dobré si dávat pozor na tyto útočníky, kteří číhají právě na seznamkách. Bezcitně totiž dokážou využít lidské bolesti ve svůj prospěch, což nám na elánu do dalšího vztahu jistě nedodá.

Seznámení na internetu není raritou

V současné době rozvinutých sociálních komunikací, není seznámení pomocí seznamky ničím nereálným. Existuje celá řada případů párů, které se tímto způsobem seznámili a založili tak spokojenou a šťastnou rodinu. Pokud patříte ke starší generaci lidí, kteří si myslí, že jim jejich vlak již dávno ujel, jste na omylu. Zamilovat se dá totiž v každém věku a to i v tom důchodovém. Není nic krásnějšího než prožít období podzimu svého života ruku v ruce s někým, s kým vám bude dobře a budete se s ním cítit šťastně.

1 komentář u „Seznamky nejsou pouze pro nesmělé!“

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..