Seznámit – recenze a hodnocení seznamky

recenze seznamky seznamitSeznamka Seznámit funguje už od roku 2000 a  je s více než 300 tisíci více či méně aktivními profily jednou z největších v republice. Seznamka se chlubí více než 400 vyhledávacími parametry podle profilů uživatelů. Seznamka má navíc i několik doplňkových funkcí, jako horoskop, deníček nebo diskuzní fórum, které ale nejsou hojně využívány. Zaměření seznamky je obecné, takže se hodí pro hledání nových přátel, seznamovaní i pouhý flirt. Na Seznámit tedy najdete jsou i profily již zadaných uživatelů.

 

Přihlášení na seznámit.cz

Registrace je rychlá a jednoduchá. Stačí prakticky vyplnit přezdívku, mail a heslo, ostatní údaje včetně fotografie lze při registraci vynechat. Registrace přes Facebook není možná. Po registraci budete vyzváni k odeslání sms v hodnotě 80 korun pro aktivaci účtu. Jedná se o jednorázovou platbu, která má sloužit k odrazení vtipálků a podvodníku.

 

Funkce a hodnocení seznamky

Seznámit má několik zajímavých funkcí. Hledat potenciální partnery můžete jak podle klasického vyhledávaní, tak i hodnocených fotografií, kde se zobrazují nejlépe hodnocené profily. Můžete pak i sami hodnotit ostatní uživatele. Při přihlášení do seznamky také vidíte počet uživatelů online (v době psaní recenze ve středu večer přes 3000).

Naopak mezi nevýhody Seznámit patří starší a na první pohled méně přehledné uživatelské prostředí, které by vás ale nemělo odradit, protože se v něm brzy zorientujete. Pro někoho může být také nepříjemné poměrně velké množství reklam, které ale v případě nouze vyřeší Adblock.

uživatelské prostředí seznámit
Malé a zdeformované fotky ve vyhledávání ztěžují práci se seznamkou.

Otázkou také je kolik profilů je opravdu aktivních, protože za 15 let fungování jich je opravdu mnoho a pokud je nesmaže sám uživatel, nikdo to za něj neudělá. Ve finále tak bude aktivní nejspíš jen zlomek ze všech profilů. Zároveň velká část profilů nemá vlastní fota, což také snižuje počet použitelných inzerátů. To však nemusí vadit, vzkazy a informace o navštívení profilu se přeposílají na email, takže jej uvidí i uživatelé, kteří se do seznamky nepřihlašují pravidelně.

Bezpečnost seznamky – jediným bezpečnostním prvkem je vlastně ověření přes sms. V inzerátech pak není již dále vyžadováno žádné další ověření profilu.

 

V.I.P. členství seznamky Seznámit

Seznámit je zdarma, ale k dokončení registrace je potřeba poslat placenou sms. Připlatit si ale můžete také za V.I.P. profil, který umožňuje například přednostní zobrazování profilů nebo příjímání více zpráv. Cena na 30 dní je 50 Kč a na celý rok pak 300 Kč. Seznam výhod V.I.P.:

– přednostní zobrazování a zviditelnění na celém Seznamit.cz

– možnost archivace libovolných osobních rozhovorů po dobu 2 měsíců
– možnost vstoupit do rozhovoru s jakoukoli osobou
– do adresáře oblíbených uživatelů můžete vkládat až 300 uživatelů
– možnost okamžitého spočítání vhodnosti ke zvolenému partnerovi
– možnost vkládání poznámek do adresáře, třídění atd…
– možnost posílání smailíků v osobních zprávách a diskusích
– detailnější přehled hodnocení vaší fotky a ostatních uživatelů
– přehled uživatelů kteří vás mají mezi svými oblíbenými uživateli
– přehled oblíbených uživatelů zvoleného uživatele
– přehled uživatelů které zvolený uživatel navštívil
– možnost listovat historií návštěv vašeho profilu
– možnost zjišťovat stav vámi odeslaných zpráv a jejich prohlížení
– větší počet aktivních párů
– méně zobrazovaných reklam, tím se vám zrychlí pohyb po serveru
– pokud nemáte autorizovanou registraci tak se vám autorizace provede

Celkové lze seznamku Seznámit doporučit. Až na pár drobných výhrad je to výborný portál, na kterém je velká šance se seznámit. Doporučuji však vyzkoušet i další seznamky a znásobit tak své šance. Mate s touto seznamkou zkušenosti? Napište nám do komentářů.

Navštívit seznamku Seznámit.se

Seznámit

5.8

Funkce

6.3/10

Důvěryhodnost

5.7/10

Bezpečnost

6.5/10

Uživatelské prostředí

5.2/10

Hodnocení

5.4/10

Klady

 • Hodně profilů

Zápory

 • Registrační poplatek
 • Reklamy
 • Starší uživatelské prostředí

2 komentáře u „Seznámit – recenze a hodnocení seznamky“

 1. Funkce

  4.5

  Důvěryhodnost

  0.2

  Bezpečnost

  4

  Uživatelské prostředí

  2.2

  Hodnocení

  0.6

  Na webu se vyskytuje spousta profilů ruských dívek a žen, které tahají z lidí peníze na cestu
  a vízum tak pozor.

  Odpovědět
 2. Tak tohle je parodie na seznamku. Plno falešných profilů s nepravděpodobně krásnými ženami a texty z překladače, kde se přihlášení načítají automaticky po měsíci ve stejný čas. Vůbec netušíte, komu píšete.

  Odpovědět

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..