Seznamka Lidé – recenze a hodnocení

recenze a hodnocení seznamky lidé.cz

Lidé.cz bývala jednou z největších internetových seznamek a komunitních webu na českém internetu. Největší sláva webu však pominula s příchodem Facebooku a následným kontroverzní úpravou, která změnila mnoho původních funkcí a celý vzhled seznamky. I přesto jsou ale Lidé stále velkou a zajímavou seznamkou s desetitisíci uživateli, která určitě stojí za vyzkoušení.

Registrace na Lidé.cz

Registrace je jednoduchá a stačí o sobě zadat jen základní informace. Pokud máte email na seznamu, tak můžete se přihlásit. Pro aktivovaci účtu je nutné ještě mít schválenou fotografii. V profilu si také můžete navolit, že se zprávy ze seznamky budou přeposílat přímo na email.

Uživatelské prostředí na Lidé.cz

Pokud jste byli zvyklí na starý vzhled portálů, budete po přihlášení na lidé.cz možná trošku zmateni, ale brzy si na nový vzhled zvyknete. Hned na první straně si můžete vybrat a oslovit uživatelské profily podle svých preferencí. Díky velkým profilovým obrázkům je hledání mezi nimi pohodlné. K dispozici máte vyhledávání mezi vážným seznámením, flirtem a pokecem. Pokud je uživatel zrovna k online, zobrazí se to u jeho profilu a vy tak máte možnost jej oslovit ihned. Oproti předchozí verzi Lidé.cz zmizela možnost vkládání seznamovacích inzerátů.

Velkou nevýhodou seznamky lidé je neaktuálnost mnoha profilů a spousta hluchých uživatelů. Sám mám na lide.cz profil který již ho léta nenavštěvuji a stále se řadí mezi aktivní. Je tedy vhodné koukat na i aktivitu profilu.

diskuzní forum na seznamce lidé.cz

Diskuzní fórum seznamky lidé.cz

Mezi další funkce seznamky Lidé patří diskuzní fórum, které je poměrně hojně využívané. Portál se také snaží fungovat trochu jako sociální síť a umožňuje vkládání fotopříběhů, které mohou fungovat podobně jako alba nebo statusy. Pro připojení z mobilu můžete využít i mobilní aplikaci.

Zabezpečení seznamky a ceny

Seznamka je kompletně zdarma a nenabízí prakticky žádné zabezpečení. Profil si můžete vytvořit naprosto anonymně a nic vám v tom nebude bránit. Nejen dle diskuzí na internetu je tato seznamka rovněž častou líhní podvodů. Pamatuji si, že mi také chodily různé odpovědi od slečen, které potřebovali nutně dobít kredit aby mi mohly zavolat a podobně :). Takže opatrnost je na místě.

Hodnocení seznamky Lidé

Lidé.cz není špatná seznamka, ale snaží se být zároveň seznamkou a komunitou s diskuzním fórem. Tato kombinace na první pohled není špatná, ale je otázkou kolik uživatelů se chce ve finále seznámit. Zamrzí také absence vkládání inzerátů, která byla součástí staré verze seznamky. I přes tyto drobné nedostatky ale lze seznamku lidé doporučit zejména kvůli pěknému a přehlednému uživatelskému prostředí určitě stojí za vykoušení.

Seznamka lidé

6.4

Funkce

5.8/10

Důvěryhodnost

7.6/10

Bezpečnost

5.4/10

Uživatelské prostředí

6.8/10

Hodnocení

6.4/10

Klady

 • Zdarma
 • Hodně profilů
 • Bez reklam
 • Prvky sociální sítě

Zápory

 • Hodně neaktivních profilů
 • Nemožnost vkládat inzeráty

Může se vám také líbit...

12 Odpovědí

 1. lenka napsal:

  Funkce

  0.7

  Důvěryhodnost

  1.5

  Bezpečnost

  1.7

  Uživatelské prostředí

  0.4

  Hodnocení

  1.5

  ahoj lenkatuljová

 2. Stan napsal:

  Funkce

  2

  Důvěryhodnost

  6.5

  Bezpečnost

  4

  Uživatelské prostředí

  6

  Hodnocení

  3

  Přechodem na novou verzi lide.cz z ní prakticky prchly i poslední živé duše, co tam byly. Filtrování profilů sice umožňuje hledat podle kraje, věku a důvodu seznámení, ale třeba filtr na online uživatele chybí, takže se člověk je probírá mraky neaktivních profilů. Kdysi populární chat nahradila diskuze, kde dnes skoro nikdo není a celé to působí dojmem, že jde o trochu lepší semestrální práci. Nebýt to zdarma, tak to snad vzdá i těch posledních pár nadšenců.

 3. margitazakova napsal:

  Chci se seznámit bezpečné

 4. jakub napsal:

  ahojky rad vařím hraju za vodně fotbal mam rad humor a pivo je my 30 let

 5. Jiří napsal:

  Katastrofa nahrát profilovou fotku ak vás zablokujou zmrdi.To si mám byfotit prdel mebo co?

 6. Jiří napsal:

  Lidé.cz neschválení 10fotek. Jak nahrát fotku? Jsem se asi vymislel ne? Sráčové pak vás zablokujou zmrdi zasraný!!!@

 7. Ellac napsal:

  Po roce 2014 je z tohoto webu naprostý děs. Když uspějete a schválí vám profilové foto (což může klidně trvat půl hodiny, protože nemáte šanci, pokud máte třeba kus ucha mimo výseč), dostanete možnost kontaktovat každou tam přihlášenou ženu JEDINOU zprávou. Čili pokud ji chcete kontaktovat podruhé, musíte si zřídit nový účet. A to není všechno: Vůbec nepoznáte, jestli je vaše zpráva přečtená, a informace o uživatelích jsou tak stručné, že vůbec netušíte, jestli ta osoba stojí za email. Kontaktoval jsem správce a po rozhovoru s ním jsem dospěl k závěru, že autor téhle nové verze je naprostý magor.

 8. jirkagusta napsal:

  Nechápu, proč máte, z´tak přísný vyběr profilové fotky!
  Foto, které jsem, tak již měl, bylo zamítnuto z důvodu, prý špatné viditelost, po několikátém nainstalování, různývh fotek obliče, mám vámi zablokován profil uplně, do 27.7.2018
  nevidím důvod blokace, když, tam dávám slušnou fotku obličeje, která je vidět?

 9. Franta napsal:

  Funkce

  2.4

  Důvěryhodnost

  1.7

  Bezpečnost

  3.8

  Uživatelské prostředí

  2.9

  Hodnocení

  2.5

  Spousty falešných ženských profilů, diskuze plné úchylů, loudičů kreditu a prostitutek. Schvalování fotky trvá několik dní, pak ji bezdůvodně zamítnou. Nemožnost filtrování online uživatelů, nemožnost napsat druhou zprávu…

 10. lidé napsal:

  Funkce

  3.3

  Důvěryhodnost

  10

  Bezpečnost

  7

  Uživatelské prostředí

  6.9

  Hodnocení

  7

  Já jsem se přes tuto seznamku seznámila s mým manželem, je pravda, že mnoho funkcí nefunguje přesně tak jak má, ale i přesto jsem s Lidé.cz více než spokojená. Našla jsem díky tomuto webu životního partnera, kterého miluji nadevše!

 11. Luisa napsal:

  Funkce

  5.3

  Důvěryhodnost

  0.2

  Bezpečnost

  0

  Uživatelské prostředí

  0

  Hodnocení

  0

  Zamestnaci seznamu si prostřednictvím lidé.cz hoji své mindraky a silenym zpusobem zde sikanuji kazdeho,kdo má svůj názor. Trpi zde pedofily pornografii na profilech,které jsou přístupné i nezletilým čímž ji mezi ně pomáhá šířit

 12. Fančal napsal:

  Funkce

  4

  Důvěryhodnost

  0

  Bezpečnost

  0

  Uživatelské prostředí

  1.5

  Hodnocení

  1.5

  Šikan ze strany vedení Seznámky.cz na Lide.cz. Pokud projdete nějakým blbým schvalováním fotek, je vše mimo pár výpadnudků v pohodě. Navrhuji okamžité zrušení cenzury na schvalování fotek. 12 fotek stejné osoby nebylo vůbec schváleno. Dokonce to došlo tak daleko, že vyžadují nějakou 13-ou fotku aby, jsem s ní potvrdil 12 fotek stejné osoby. Nehoráznost nejvyššho zrna. Podle mně admin na schvalování šikanuje lidí , poznámky foto zdálky…málo pixelů, světlá, tmavá, chybí ucho, vadí jim moje brýle, které nosím 50 let, no hrůza. Žádné mé příbuzné osoby a to už vůbec nevadí osobě neznáme, zda ta fotka je tmavá zda dělaná dálky z Petřína.Na ostatních seznámkách tento divný šikan není. Poznámka na foto že je podezření ,že na foto nejste vy to už je vrchol….16 mích fotek asi je sbírka flákačů po Brně, jinak jsi to nemůžu vysvětlit. Při přehlídce lidí na seznámce.cz, vidím fotky, kde člověk má jen vlasy a jedno oko ve výběru fota. A ja už 12 pokus a nič. Prosím okamžitě zrušte na této stránce seznámky schvalování fotek, to ať dělají příslušné orgány polície ČR.Vy na to právo nemáte.A pokud je s kritizujete, tak váš profil blokuji a zase podle svého rozhodnutí na 24 hodí, nebo i dokonce vyřadí i IP ,aby jste držel svoji držku co nejdále od nich.!!!!To krásné co člověku umožňuje seznámka, je v okamžiku pitomým schvalováním fotek smazáno.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..