Seznamka.cz hodnocení a recenze

seznamka.cz hodnocení

Seznamka.cz je jednou z nejstarších a největších seznamek na českém internetu se sta tisíci uživateli a stovkami nových inzerátů každý den. Tato seznamka je velmi aktivní a nabízí hned několik zajímavých možností a funkcí. Seznamka.cz funguje jako klasická internetová seznamka – vytvoříte si svůj uživatelský profil a oslovíte potenciální partnery, ale také obsahuje možnost vkládat inzeráty.

Výhodou této seznamky je její univerzálnost. Je jedno jestli hledáte vážný vztah, kamaráda na pokec nebo partu na společné cestování, protože si zde vyberete. Na portálu nejdete přehršel různých kategorií. Uživatelé zde nehledají jen vztah ale také flirt, partnera na sport, spolubydlícího nebo spolujízdu. Součástí seznamky je i kategorie pro postižené, křesťany a cizojazyčná seznamka.

Registrace do seznamky

Registrace do seznamky vyžaduje pouze několik základních údajů (jméno, příjmení, věk, bydliště), ale pro vkládání inzerátu ani není registrace nutná. Přihlášení je možné taky přes Facebook. Pro připojení z mobilu můžete využít i vlastní aplikaci.

Uživatelské prostředí

Po přihlášení do seznamky vás čeká jednoduché a přívětivé prostředí ve kterém se za pár sekund zorientujete. Partnera můžete vybírat pomocí inzerátů v kategoriích nebo vyhledávání v profilových fotografiích v kombinaci s osobními preferencemi. Zajímavou možností je také navštívit živý seznamovací sraz.

seznamka.cz prostredí

Všechny základní služby seznamky jsou zdarma, ale můžete si zaplatit prémiový účet, který vám umožní pohodlnější užívání. V balíčku je například možnost psát delší zprávy a jejich archivace na delší dobu a menší množství reklam, které se na seznamce zobrazují (to ale vyřeší i aplikace adblock). Samostatnou kapitolou je topování inzerátů, které se platí pomocí sms. V hlavních kategoriích seznamky přibývá pravidelně mnoho inzerátů a proto se vyplatí o něm uvažovat.

Hodnocení seznamky

Seznamka.cz funguje již od roku 1999 a není divu, že za tu dobu stihla vychytat hodně much. Seznamka je tudíž přehledná a hojně navštěvovaná, proto ji lze doporučit prakticky pro všechny druhy seznámení. Drobnou nevýhodou může být občasné zobrazování reklam, které však nijak nepřekáží.

Seznamka.cz

6.9

Funkce

7.1/10

Důvěryhodnost

7.2/10

Bezpečnost

6.6/10

Uživatelské prostředí

7.1/10

Hodnocení

6.5/10

Klady

 • Většina funkcí zdarma
 • Hodně profilů
 • Inzertní část

Zápory

 • Reklamy

Může se vám také líbit...

7 Odpovědí

 1. David napsal:

  Funkce

  6

  Důvěryhodnost

  8.5

  Bezpečnost

  7

  Uživatelské prostředí

  4.5

  Hodnocení

  4.5

  Slabší průměr. Nepřehledné uživatelské rozhraní, těžkopádné ovládání. Je téměř nutné vytvořit si „inzerát“. Slabá uživatelská báze.

 2. Ivan napsal:

  Funkce

  2.1

  Důvěryhodnost

  0

  Bezpečnost

  0

  Uživatelské prostředí

  1.1

  Hodnocení

  0

  Brrrrrrrrrrrrr……..Až,mi „běhá mráz po zádech“!!!!!!!!!Je vám odňato (zakázáno) PRÁVO bránit se!Nacházejí se tady i profily,prázdné i dokonce totálně prázdné,které mne napadaly urážkami.Když,jsem se začal bránit,byl jsem suverénem administrátorem T. zablokován!!!!Tedy,pokud máte nějakou hrdost a vážíte se,určitě tady dlouho „se neohřejete“,pokud se budete jako normální člověk bránit!Na druhou stranu,ale mohu pochválit administrátorku M.,pravý opak, se kterou se dá rozumně komunikovat.Ale,na koho „trefíte“ z těch 2 administrátorů,to vůbec neovlivníte!Prostě,je mi z toho zle!

 3. Jindra napsal:

  Funkce

  6.4

  Důvěryhodnost

  0.4

  Bezpečnost

  6.4

  Uživatelské prostředí

  2.7

  Hodnocení

  1

  Typické rysy webu Seznamka.cz : pokud podá inzerát muž, třeba i slušně a zajímavě formulovaný, příjde mu během 48 hodin 0 až 3 odpovědi. Ty které odepsaly se však obvykle odmlčí nejpozději pod druhém vzkazu či mailu. Marnost nad marnost.
  Pokud podá inzerát žena, třeba i tuctově a nejasně formulovaný, tak do 24 hodin jí příjde 40 až 300 odpovědí, z nichž 50% budí dojem, že se jedná o nehlídané chovance psychiatrických ústavů. Z toho zbytku si už lze něco vybrat, jenže právě ta záplava reakcí paradoxně snižuje šanci na seznámení, protože nelze seriózně komunikovat s padesáti muži. Takže odpovědi žen bývají často plytké, někdy i nakopírované, což čestné muže odradí, protože nechtějí být pro dotyčnou jen jedním z mnoha…
  Seznamka.cz se tedy zdá být pro muže nepoužitelná, to už budete mít víc šancí při oslovování žen na nádraží…

  Pro ženy má smysl pouze v případě, že hledají sex.

  Jasnou chybou SW prostředí je, že u inzerátů není omezen počet odpovědí, takže pokud žena za dva dny od podání najde ve schránce 380 reakcí, a pořád přicházejí další, tak to může akorát tak smazat. Už jenom pouhé pročtení by jí zabralo několik hodin, natož aby odepisovala. V konečném důsledku taková povrchnost štve jak muže, tak ženy.

 4. hanpl@post.cz napsal:

  Je to největší podvod ,který jsem kdy zažila. Nejprve lákají na „Měsíční zkoušku“ na stránce seznamky . Za poplatek. Zaplatíte. Další měsíc ,bez Vašeho souhlasu Vám kradou peníze z karty. Napíšete výpověď ,ukončíte s i profil. Nikdo neodpoví ,jen Vám opět přijde platba na kartu. Jsem klidně por společnou žalobu na tuto společnost.

 5. Jan napsal:

  Ľutujem pracovníkov tejto seznamky, že sa dali zlákať do služieb takýchto zamestnávateteľov. Peniaze ktotré im vyplatia budú mať takú hodnotu a prinesú im taký úžitok ako prinieslo 33 strieborných Judášovi za zradu Božieho syna. Mali by si uvedomiť že svojou prácou falošným spôsobom získavajú peniaze od slovenských Božíchh detí. Na Slovensku je 100% pokrstených starších ľudí práve od ktorých podvodným spôsobom získavajú financie pre svojích chlebodárcov. Je to hamba a nebude dlho trvať čo im prinesú odmenu za „strieborné“ o ktoré zrádcovsky pripravia i tak chudobných dôchodcov. Slováci sa prihlasujú na Web be2. sk. Kde sú na tejto pre nich domovskej stránke Všeobecné obchodné podmienky? To je predsa základ pre čestné podnikanie. Ľudia budte opatrný . Nejedná sa o čestné podnikanie. Je to hnusný podvod na starších ľudí.!

 6. marie tysovská napsal:

  Naprosto neseriozní seznamka – pro opětovné přihlášení – mi sděluje , že je špatně heslo- po požádání o zaslání zapomenutého hesla – nic – obrátila jsem se několikrát přímo na administrátory – také nic

 7. Petr napsal:

  Chci se seznámit s ženou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..