Seznámení podle zvěrokruhu – jaká znamení se k sobě hodí?

Seznámení podle zvěrokruhu

Tvé znamení zvěrokruhu to může o sobě říct opravdu hodně a to včetně tvých preferencí v seznamování. Někdy tě hvězdy vedu přímo k tomu pravému a někdy ti jen poradí jaké jsou tvé síly a slabosti pro seznámení. Pamatuj ale, že seznámení podle zvěrokruhu není nikdy stoprocentní a mnoho lidí narozených ve znameních, která k sobě svou povahou „nezapadají“ si k sobě přesto našli cestu a jsou spokojení. Ber proto prosím tyto rady jako pomoc při hledání ne jako omezení která nelze porušit.

 

Znamení BeranaBeran a vztahy

Berani jsou spontánní a rádi zkoušejí nové věci když přijde na seznamování. Beran se velmi lehce zamiluje, ale často se vzpírá v momentě kdy by mělo dojít na trvalý vztah.

 • Jestli se v tomto znamení poznáváte může to byt velký problém, protože tvůj strach z trvalých vztahu může fungovat jako tlumič tvého milostného života. Osvobození se od závazku je vždycky fajn, ale partner ochotný zůstat s tebou celý život ti může otevřít oči a vytvořit úplně nový pohled na svět.

Znamení BýkaZnamení býka vztahy

Býci mají citlivé osobnosti. Jsou klidní a rádi o někoho pečují. Z býků jde cítit stabilita a spousta soucitu což z nich dělá spolehlivé partnery co svůj protějšek nezradí.

 • Poznáváš se zde? Tak věř, že osobnost je pro vztah mnohem důležitější než vzhled a hlavně ona rozhoduje o tom jestli přeskočí jiskra. Takže jestli si býk, nech s svou vyrovnanou a klidnou osobnost zářit a okouzli s ní svého partnera na příštím setkání.

Znamení BlížencůZnamení blíženců

Nejvíce společenské znamení. Blíženci dokáží vést jedinečné, podmětné konverzace se svým protějškem. Během flirtování často hrají „nedostupné“.

 • Tak co myslíš? Chováš se jako blíženec? Pokud ano mám dobré zprávy! Tvé konverzační schopnosti ti dávají obrovskou výhodu při flirtování, tak na nich trošku zapracuj. A když ti bude další rande připadat trošku nepřirozeně, využij svou sílu naplno. Nakonec možná zjistíš, že se tvůj protějšek potřeboval rozpovídat. Jedno ale nezapomeň! Mluvení a nasloucháni partnerovi musí být v rovnováze.

Znamení Raka

Seznamování ve znamení raka

Raci jsou milovníci a pečovatelé, kteří jsou extrémně loajální ke svému partnerovi. Jsou sladcí, citliví ale většinou hůře hledají partnera, protože se bojí odmítnutí. Rak dá do vztahu vše proto aby byl dokonalým partnerem.

 • Jestli jsi rak, tak musíš rozpoznat jestli se ti péče, kterou do vztahu vkládáš vrací zpátky. Ukaž při budoucím setkání svému partnerovi jak si milá a přátelská a uvidíš, že se budou dít zázraky.

Znamení Lva

Seznámení ve znamení lva

Lvi milují ve vztahu roli vůdce. Jsou sebejistí, společenští, loajální a vášniví ve všem co zrovna dělají. Jsou velice rádi v centru pozornosti a chtějí být svým partnerem ceněni a obdivováni.

 • Jako lev bys měla pamatovat, že pozitivní vztahy s protějškem jsou v partnerství nejdůležitější. Je v pořádku, že chceš být v centru pozornosti, ale taky je důležité aby se partner také cítil součástí tvého světa. Nezapomínej na to!

Znamení Panny

Seznamování ve znamení panny

Panny si užívají každé maličkosti, která je v životě potká. Vztah s pannou je proto většinou bezstarostný. Jsou mile, pozorné s logickým myšlením a naslouchají svému srdci když přijde na seznamování. Panny jsou také často ostýchavé, ale v momentě kdy se dostaneš pod jejich skořápku, najdeš všechny jejich obdivuhodné vlastnosti.

 • Pokud se stydíš, jdi na rande na místo, kde se cítíš příjemně, třeba do oblíbené restaurace nebo čajovny. Pomůže ti to zahnat ostych a užít si mnohem více zábavy.

Znamení VáhZnamení vah vztahy

Jsou to extroverti, kteří usilují o rovnovážný vztah a často se snaží udržet partnera šťastného. Protože jsou váhy ve vztahu rády, můžou se občas vyhýbat konfrontacím a to může vést k až pasivně agresivnímu chování.

 • Pokud se chováte jako váhy, je potřeba zapracovat na komunikaci s potenciálními partnery. Nastavte si mezi sebou pravidla jak budete přistupovat k problémům, které vás v budoucnu čekají, takže bude tvůj partner lépe rozumět tvým potřebám.

Znamení Štíraškorpion seznamování podle vztahů

Štíři jsou ve vztazích extrémně obezřetní, ale postupně začnou partnerovi důvěřovat a jsou schopni vytvořit s ním hluboké pouto. I když se na první pohled můžou zdát netrpěliví a defenzivní, štíři jsou citliví a podporující partneři.

 • Pokud jsi štír, jdi na rande s otevřenou myslí. Nestresuj se a uvolni se. Jen tak tvůj partner zjistí kdo doopravdy jsi.

Znamení StřelceSeznamování pode znamení - střelec

Střelci jsou spontánní a volnomyšlenkářští a často zlomily více srdcí než kolikrát ho měli sami zlomené. Když přijde na seznamování, milují střelci cokoli co je dobrodružné a neočekávané. Usadí se jen střelec který najde partnera se stejně volnomyšlenkářskou a dobrodružnou povahou jakou má sám.

 • Cítíš se jako střelec? Pak využívej své seznamování ke zkoumání nových činností a najdi si tu, která tě opravdu baví. Jakmile najdeš partnera, kterému se budou líbit ty samé koníčky, můžete si je užívat spolu.

Znamení KozorohaSeznamování podle znamení - kozoroh

Kozoroh vždycky ví co chce a rozhodně se neusadí s někým, kdo tyto jeho požadavky nesplní. Kozorozi si jdou pevně za svým cílem a ve vztahu hledají hlavně stabilitu. I přes svou vybíravost však směřují spíše k dlouhodobým vztahům.

 • Jsi kozoroh? Pak je potřeba aby sis, byť neúmyslně, zbytečně nestavěla zeď mezi tebou a možným partnerem. Zkus se přestat při seznamování tak moc hlídat. Určitě nechceš kvůli své vybíravosti odpálkovat někoho jenom kvůli prvnímu dojmu, kterým na tebe působí.

Znamení Vodnářeseznamování podle znamení - vodnář

Vodnáři nenosí své srdce v rukávu, což může být důvod proč můžou někomu na pohled přijít chladní. Jsou svérázní, kreativní a rádi zkouší nové věci. Když jde o seznámení, začíná vodnář nejraději jako přítel a přítelem zůstane i když nakonec vztah ztroskotá.

 • Pokud se jako vodnář potkáváš, tak nezapomeň, že někdy musíš udělat první krok sama. Bez něj můžeš mít spoustu přátel, ale třeba nikdy nepoznáš lásku.

Znamení Rybseznamování podle znamení - ryby

Jsou klidné, rozvážné a dobrosrdečné, nesobecké a dobře vycházejí s lidmi. Je to také nejromantičtější ze všech znamení a se svým partnerem se přestěhují na kraj světa jen aby ho udělaly šťastným.

 • Jsi typická ryba? Tak buď opatrná! Jsi beznadějný romantik, takže se nenech chytit na udičku někým kdo o tebe nepečuje stejnou měrou jako ty o něj.

Jaká znamení se k sobě hodí?

Na to jestli se k sobě s partnerem hodíte se můžete podívat v tabulce. Nezapomeňte ale, že vše není jen o hvězdách a osud je nevyzpytatelný.

porovnávací tabulka - seznámení podle znamení

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..