Sex na jednu noc

sex na jednu nocVztahy jsou velmi komplikované a mnozí mají problém najít partnera na delší dobu. Přesto máme své pudy, své potřeby a někdy potřebujeme cítit blízkost druhého a strávit s ním krásné chvilky plné vášně a nevázanosti při sexu na jednu noc. Pokud uděláte chybu, pak mohou přijít výčitky svědomí a nepěkné myšlenky. Pokud však dodržíte několik pravidel, pak se morální kocovině dokážete vyhnout. Sex na jednu noc bývá formou seznámení, které trvá nejkratší dobu.

 

Základní mýty

 

  • Sex na jednu noc je jen pro muže

Naprostý nesmysl. Je sice pravdou, že muži k tomuto způsobu seznámení mají větší sklony, které vycházejí z jejich biologické podstaty, ale sex na jednu noc prožívají často i ženy, pro které je symbolem pro zvýšení sebevědomí nebo důkazem, že na to mají.

  • Když jednou, tak i vícekrát

Byť se na první pohled zdá, že množství adrenalinu při sexu na jednu noc je obrovské, nikdy neznamená, že člověk, který ho zažil jednou, tak jej bude vyhledávat i dále. Vždy záleží na důvodu, který nás k tomuto typu rychlého vztahu vede.

  • Vždy rozhoduje alkohol

Alkoholové opojení má na sex na jednu noc svůj vliv, ale není určujícím faktorem. Naopak u mnoha lidí může působit opačně a chuť na seznámení a případný sex omezovat.

Sex

 

Pravidla proti frustraci

 

1. Blízcí známí – Nikdy

Nikoho nenabádáme k tomu, aby na sex na jednu noc hledal partnera, u kterého zná pouze jméno. Sice by to bylo fajn, protože je jisté, že už ho nikdy neuvidí, ale co když by šlo o psychopatického maniaka? To nikdo nechceme. Stejně tak není vůbec dobře zvolit blízkého kamaráda, protože právě přátelství často končí započetím jakéhokoli bližšího vztahu. A co teprve vztah s kolegou z práce? To bývá hodně rizikové, protože v dalších dnech se na svého sexuálního partnera budete muset dívat nebo dokonce čelit drsným poznámkám od ostatních spolupracovníků.

Nejlepší volbou je známý tzv. přes koleno. Přijdete na párty spolu se svými kamarády a seznámíte se s jejich přáteli, někdo z nich vás uchvátí tak, že s ním budete chtít prožít sex na jednu noc. A to je přesně ono, tato volba je ideální, protože je velmi nepravděpodobné další setkávání nebo riziko toho, že by jste přišli o svou peněženku.

2. Jak vybrat?

Výběr se zdá být zcela zásadní. Opět tu máme rozdíl mezi mužem a ženou. Chlapi vybírají pouze na základě pudů, tzn. atraktivity a fyzické přitažlivosti. Oproti tomu ženy se zabývají i osobností, charakterem a duševní krásou. Také proto ženy na večírky lovit nechodí a sexuální dobrodružství zažívají náhodně potom, co je muž okouzlí.

3. Alkohol v přijatelném množství

Zní to zvláštně, ale většina z nás vzplane a podlehne pudům až teprve tehdy, když si dá pár drinků. Slovíčko pár je v tomto případě velmi důležité, protože pokud to přeženete, pak se ráno probudíte nejen s kocovinou, ale i s děsem v očích, kdo to leží vedle vás v posteli nebo ještě hůř nebudete vědět, kde právě jste a co se včera dělo. Právě proto si musíte určit vlastní míru alkoholu, který můžete vypít, aby sex na jednu noc proběhl dle vašich představ.

4. Jasná vize

Jděte do toho s čistou hlavou a plánem, že jde opravdu o sex na jednu noc. Zásadní je uvědomit si, že chcete románek na večer, nikoli dlouhodobý vztah. Čekat něco víc by bylo bláhové a příval následujících výčitek a útrap o to větší. Pokud jste typem člověka, který tajně doufá v něco víc, tak neblbněte a nočnímu dobrodružství se raději vyhněte.

Pozor si dejte i na porozchodové avantýrky na jednu noc. Sice přináší určité uspokojení, ale po chvíli přichází frustrace, při které se pocit samoty ještě více zvětšuje.

5. Místo činu

Skvělým místem, kde prožít sex na jednu noc je hotelový pokoj, což není vždy možné. Proto budete stát před rozhodování mezi svým bytem a bytem partnera. Pokud jste se seznámili dostatečně a můžete odhodit strach, pak volte určitě byt milence. Důležité to je především proto, že po ranním probuzení zmizíte a vaše soukromí zůstane utajeno.

6. Důstojnost

Zachovejte si důstojnost. Vše jste přeci nastavili již na počátku a je jasné, že to proběhlo, ale nic víc nebude. Proto neslibujte. Nejhorší by bylo, pokud byste partnerovi mazali med kolem pusy a neustále opakovali: „Však si zavoláme.“ nebo „Uvidíme se odpoledne.“ To opravdu nedělejte.

7. Nikdy neříkej nikdy

Ať jsme napsali cokoli, tak existuje pár příkladů, kdy dobrodružství na jednu noc přerostlo v trvalý vztah. Na tom není nic špatného a nepopírá to předchozí body. Někdy se to prostě vyvine a vztah přijde i přes prvotní rozhodnutí a přesvědčení.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..