Sex kontakty – recenze sex seznamky

seznamka sex kontaktySex kontakty je speciální seznamkou zaměřující se na hledání sexuálních partnerů nebo příležitostného povyražení. Tuto seznamku navštěvuje několik desítek tisíc uživatelů z ČR a další tisíce ze zahraničí.

Hledáte-li tedy nějaké povyražení, stojí tato Sex kontakty určitě za uvážení. Je však nutné počítat s jednou věcí, na rozdíl od spousty dalších erotických seznamovacích služeb je tato seznamka placená, což ale může být naopak výhodou, neboť u sexuálních seznamek vás může potkat ledasco, protože se jen hemží různými podvodníky a podivnými individui, které nutnost placení z větší části odradí. Samozřejmě tedy můžete využít i služeb neplacených služeb jako je Sally, Agama nebo seznamka69, ale tyto seznamky vám neposkytují žádné záruky na bezpečnost.

 

Uživatelské prostředí seznamky

Sexkontakty má krátkou a jednoduchou registraci. Zvolíte si pohlaví, sexuální preference a prakticky ihned jste vpuštěni do hlavní nabídky. Pak už jen stačí potvrdit email a aktivovat si účet, zkušební členství stojí 199Kč/ měsíc a pro ženy je vstup zdarma. Po zaplacení poplatku prakticky ihned vidíte všechny profily a můžete začít oslovovat ženy či muže dle uvážení. Pokud je některý z uživatelů online, tak to hned vidíte na jeho profilu. Nemusíte tak ztráce čas a hned se pustit do komunikace.sex kontakty uživatelské prostředí

Kdo se seznamuje na Sex kontaktech?

Dle mých zkušeností a komentářů dalších uživatelů navštěvují Sexkontakty různé skupiny lidí. Ženy zde často nabízejí sex za peníze, ale najdete bez problému i ty, které jen chtějí zažít něco nového, případně záletnice hledající rozptýlení od manželského stereotypu. Sexkontakty rovněž hledají ženy se zájmy v BDMS a podobných praktikách u kterých je problematické běžné najít partnera.

Šance na seznámení zde je opravdu vysoká. Oslovili jsme asi zkušebně deset profilů a z nich rovných pět žen během několika hodin odpovědělo. Samozřejmě i v této seznamce převládají placené nabídky, takže nakonec si „jen“ dvě z nich neřekly o sex za peníze, ale chtěly se jen pobavit. Jak by to dopadlo dál ale nevíme, protože jsme náš experiment ukončili ještě před osobním setkáním. Pravdou však je, že na Sex kontaktech opravdu jde najít někoho pouze pro jednorázový sex a zaplatit za jedno zprostředkování kontaktu 150 korun za měsíční členství jako v mém případě opravdu není špatné.

Hodnocení seznamky Sex kontakty

Není to vůbec špatné! Obrovský výběr potencionálních partnerů a přehled, těch kteří jsou právě online dělá ze seznamky Sexkontakty dobré místo se slušnou šancí na seznámení. Tedy za předpokladu, že máte alespoň základní balící schopnosti a neřeknete si holce o sex hned za oslovením v první zprávě :).

Registrace do seznamky Sex kontakty
 

1 komentář u „Sex kontakty – recenze sex seznamky“

  1. Za mě v pohodě. Napsal jsem zprávu a chvili jsme si psali než jsme se potkali a pak to bylo hodně zajímavý :)))). Možná štěstí začatečníka ale za ty prachy mi to stálo.

    Odpovědět

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..