Rande – recenze a hodnocení seznamky

seznamka rande recenze a hodnoceníSeznamka Rande je jedním z oblíbených internetových portálů pro širokou veřejnost, který je s námi už od roku 2000. Kromě seznamovacího portálu však Rande nabízí i možnost psaní deníčku, diskuzní fórum, a několik dalších funkcí.

Registrace na seznamce Rande.cz

Tento portál nabízí přehledné vyhledávání partnerů. Před prvním použitím je však nutná registrace. Vytvořením svého kvalitního profilu zvýšíme počet došlých odpovědí. Na portálu Rande.cz můžeme uvést většinu potřebných údajů o své osobě. Pro registraci si musíme zvolit svůj nick a zadat kontaktní e – mail, datum narození a místo bydliště. Poté zadáváme svá kritéria na budoucího partnera. Nejdříve vybíráme jeho pohlaví a účel seznámení. Pak zadáváme lokalitu, kde si jej přejeme najít. Omezit vyhledávání můžeme na město, okres nebo kraj nebo si navolit vyhledávání v celé České republice.

Taktéž lze provést nastavení na věkové rozmezí potenciálního partnera. Dále zde zadáváme svou výšku a také požadavek na výšku hledané osoby. Kromě těchto povinných údajů je zde možnost napsat více o sobě, čímž rozhodně budeme mít větší šanci někoho zaujmout. Doplněním našeho vzdělání, rodinného stavu, typu postavy a vztahu k cigaretám či alkoholu více povíme o sobě. V rubrice kamasutra si můžeme nastavit naše sexuální preference – erotogenní zóny, vztah k orálnímu, análnímu a skupinovému sexu. Nakonec zde napíšeme text samotného inzerátu. Dalším krokem je vložení fotografie. Přestože vzhled nemusí být hlavním kritériem výběru partnera, naše podobizna může hodně napovědět a být vodítkem při případné schůzce „na slepo“.

Vložit lze jak profilové foto, tak také další fotografie. Akceptovatelné jsou formáty JPEG, GIF a PNG. Než je fotografie zveřejněna na internetovém portále musí ji schválit administrátor, čímž se předchází umístění nevhodných materiálů. Proto mohou tuto seznamku navštěvovat i náctiletí, kteří zde mají rovněž svou věkovou kategorii. V osobním profilu si pak můžeme nastavit naše zájmy, dovednosti, oblíbenou hudbu či literaturu. Jsou zde také rubriky, v nichž můžeme uvést náš vztah ke zvířatům a naše majetkové poměry, tj. vlastnictví domu nebo automobilu. Všechny tyto údaje můžeme vyplnit v požadavcích na eventuálního partnera.

Obsluha seznamovacího portálu

Po úspěšné registraci na seznamce Rande.cz budeme dostávat odpovědi. Ty najdeme v rubrice vzkazy, kde se uchovávají, takže máme přehled, o čem jsme si již psali. Můžeme si však vyfiltrovat partnery podle našich kritérií a je přímo kontaktovat. Pokud se nám do toho moc nechce, nevadí, vhodní partneři se nám zobrazí přímo, pokud klikneme na nej protějšek. Vybrané osoby si můžeme uložit mezi naše přátelé a tak budeme mít přehled, s kým si momentálně píšeme. Seznamka Rande.cz na rozdíl od většiny ostatních seznamek nás také informuje, kdo a kdy navštívil náš profil. To zjistíme v sekci návštěvy. Nabídky na seznámení se nám objeví ve stejnojmenné rubrice, kde se po našem odsouhlasení přesunou do sekce páry.

Ke všem uživatelům tohoto seznamovacího portálu můžeme přiřazovat poznámky a hodnotit jejich profily. Na Rande.cz snadno zablokujeme také ty, se kterými již nechceme více komunikovat. Ti se nám pak ani nezobrazují při našem vyhledávání nejvhodnějšího protějšku. Toto nastaveni provedeme v ignorovaných uživatelích. Seznamka nabízí také možnost plánování schůzek pomocí přehledného kalendáře. Můžeme si za mírný poplatek nastavit VIP účet, který umožňuje přehlednější zobrazování údajů uživatelů portálu a informování o probíhajících událostech. Jedná se hlavně o srazy pro nezadané. Součástí Rande.cz je také Vidlákov, který je virtuální vesnicí, kde si můžeme zahrát hry. Jako na každém správném webu, je rovněž i zde diskusní fórum, kde snadno vyjádříme své názory na portál a naše zkušenosti se seznamováním prostřednictvím něj.

Hodnocení Rande.cz

Rande.cz patří k těm přehlednějším českým seznamovacím portálům. Jeho hlavní výhodou je množství informací, které lze na něj umístit a tak podrobně získat přehled o vhodných protějšcích.Také možnost podrobnějšího filtrování nám dává vyšší šanci najít právě zde toho pravého životního partnera. Další výhodou je také umístění většího počtu fotografií. Reputaci Rande naopak kazí vložené reklamy a zastaralejší uživatelské prostředí.

Seznamka Rande

5.4

Funkce

6.3/10

Důvěryhodnost

6.1/10

Bezpečnost

5.1/10

Uživatelské prostředí

3.9/10

Hodnocení

5.4/10

Klady

 • Seznamování přes inzeráty i profily
 • Univerzální zaměření pro všechny
 • Deníčky

Zápory

 • Placený VIP
 • Reklamy
 • Zastaralé uživatelské prostředí

6 komentářů u „Rande – recenze a hodnocení seznamky“

 1. Na seznamce RANDE je několik podvodníků, kteří od žen vylákali mnoho peněz, jména jsou smyšlená, jsou tito muži i na jiných seznamkách – např. „Lidé.cz“ Píší překladačem, o sobě buď nepíší nic, nebo stejné – jak jsou milí, hodní, atd. a potom jsou to cojási vysokého postavení, končící misi ve válce (Syrir, Irák, Afganistán) všichni vdovci s dítětem, a odchází do důchodu. Na seznamce „Lidé mně za žádost o zlikvidování profilu dal admin ban 404 dny. Vím, že existuje něco, že zadám fotografii (a že jich tedy mám) a vyjede veškerá jeho podvodnická činnost. Prosím- jak postupovat dále .

  Odpovědět
 2. Prosím kdo mi poradi chci s touto seznamnkou vše ukončit . Již 1/2 roku tam jsem nebyl a chodí mi porad upomínku abych zaplatil za každý měsíc poplatek vip. Jsou to pěkní hajzli již totiž nevím ani jak jsem tam byl zaregistrován ani heslo. Nechod te na rande ani na žhavé noci jsou to podvodníci . Poradíte mi někdo jestli platit či ne můžete volat na 728279078 díky moc predem

  Odpovědět
 3. Také já mám neblahou zkušenost se seznamkou. Proto bych chtěla varovat všechny slušné ženy, které hledají partnery nad 60 let, Jsou to vesměs dědci, kteří nehledají ženu, ale zábavu, na seznamce visí více než 2 roky. Jejich profily jsou vyplněny v nejlepším vylhaném světle, ale opak je pravdou. Ten kdo má nejlepší profil, je pak ten nejhorší. Bohužel to poznáte, až se přestane přetvařovat. Z jejich aktivit vymalovaných na seznamce zjistíte, že potřebuji služku, pečovatelku atd……a také někoho na prasárníčky,

  Odpovědět
 4. Funkce

  1.1

  Důvěryhodnost

  3.1

  Bezpečnost

  3.1

  Uživatelské prostředí

  1.2

  Hodnocení

  2.1

  jak to může někdo chválit? 80% profilu nemá fotku a zadané žádné informace?! případně jen totální minimum, ze kterého se nedá vůbec nic zjistit… 🙂 absolutně k ničemu…

  Odpovědět
 5. Funkce

  1.5

  Důvěryhodnost

  0.5

  Bezpečnost

  0.4

  Uživatelské prostředí

  1.4

  Hodnocení

  0.9

  Seznamka je velmi neduveryhodna. Spousta profilu je bez fotografií a informací. Podobně jako na lide cz.jen bez jejich totalitní cenzury. Na lidech maji profily i zamestnanci seznamu. cz a chovají se priserne. Rande a lide maji stejného správce takže to hovoří samo za sebe

  Odpovědět

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..