Online Seznamky – návod jak v nich uspět

Jak být úspěšný na seznamceInternetové seznamky skrývají spoustu úskalí a není vůbec jednoduché v nich uspět. Ještě než se začnete seznamovat je proto dobré si promyslet svou seznamovací strategii. Akce typu registrace do první seznamky, nahrání fotky z dovolené a oslovení prvního profilu, který se vám zalíbil totiž většinou končí neúspěchem.

Seznamování není otázkou několika minut, ale většinou trvá podstatně déle a proto je dobré si pečlivě promyslet výběr seznamky, která by měla maximalizovat šance na seznámení, vytvořit zajímavý profil, který přitáhne potencionální partnery a promyslet si komunikaci, kterou je oslovíte.

Výběr seznamky

Vůbec nejdůležitější je výběr seznamky. Správná seznamka by měla mít dostatečnou a hlavně aktivní uživatelskou základnu. Nepotřebujete přece aby půlka profilů byla zastaralá a uživatelé z nich třeba už několik let v jiném vztahu. Dalším parametrem kvalitní seznamky je bezpečnost a minimalizace falešných profilů. Nikdy nevíte s kým se ve skutečnosti bavíte a při skutečném setkání pak můžete být nepříjemně překvapeni a proto se vyplatí vybírat mezi seznamkami s alespoň minimálním ověřením totožností abyste se vyvarovali případným problémům s podvodníky a vtipálky.

Doporučení: Registrujte se do více seznamek, šance na seznámení s tím pravým protějškem se tak mnohonásobně zvýší

 

Doporučené seznamky

  1. Elite date
  2. Edarling
  3. Seznamte se
  4. Rande
  5. Jiskření

 

Na těchto seznamkách nalezněte desítky tisíc profilů uživatelů z celé republiky a navíc máte poměrně velkou jistotu, že se vyhnete podvodníkům a falešným profilům.

Pozor na podvodné seznamky!

Poslední dobou se k nám ze zahraničí šíří mnoho podvodných seznamovacích stránek. Na první pohled se tyto stránky tváří jako regulérní seznamky, ale ve skutečnosti je jejich jediným úkolem vytáhnout z lidí peníze. Tyto seznamky většinou nemají skutečné profily žádní skuteční lidé a nebo jich je minimum. Většina komunikace pak probíhá pomocí placených sms nebo jiného předplatného. Zaměřte se proto jen na doporučené a osvědčené seznamky.

 

Jak postupovat při seznamování

Nemůžete se naučit, jak dělat něco správně, když zatím nevíte, čím to můžete zkazit. Existuje mnoho věcí, které můžete při seznamování zkazit, ale tou nejdůležitější je nezapadnout mezi tisíce dalších nudných profilů a zároveň si nehrát na někoho, kým nejste. V seznamování se nikam nedostanete když budete šedá myška, ale udělat ze sebe někoho jiného se taky není v pořádku. Provalí se to nepozději na prvním rande a začínat vztah lží se určitě nevyplácí.

Určitě si teď říkáte jak může normální chlap (ženy na seznamce většinou řeší jiné problémy než nedostatek kontaktů :)) bez většího seznamovacího nadání zapůsobit. K tomuto můžete využít naši školu seznamování, kde najdete typy pro úspěšné seznámení.

Jak se seznámit s někým na seznamovacích webech

Trocha smíchu dokáže prolomit ledy

Tři základní postupy pro muže jak zaujmout na seznamce

Když se budete chtít seznámit online, měli byste se držet těchto tří základních principů:

  • Intriky (nebo zvědavost)
  • Humor
  • Akce

Trocha intrik a zvědavosti abyste ji dokázali zaujmout, humor proto abyste dokázali udržet zájem a akci abyste to celé dotáhli do konce. Všechny tyto části jsou rovnoměrné. Díky tajemnosti dokážete ženu zaujmout a v naší příručce se dozvíte jak na to.

Získat její zájem však nestačí. Musíte si ho i udržet a tady přichází na řadu humor. Přinuťte ji smát se a máte téměř vyhráno. Nakonec je důležitá akce – nechcete být přece jen přátelé. Naznačte ji, že ji máte rádi více a udržte si trvalý vztah.

Může se vám také líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..