Nudisflirt – recenze seznamky pro nudisty a naturisty

seznamka pro nudistyNudisté a naturisté to při seznamovaní nemají zrovna jednoduché, protože jen těžko najdou někoho na běžné seznamce a pokud už se jim to podaří, často jejich protějšek nesdílí stejné zájmy. Proto existují speciální seznamky, kde se nudisté mohou v klidu seznamovat bez obavy, že je jejich budoucí partner nepochopí a jejich styl života a bude k němu mít výhrady.

Vůbec největší seznamkou pro nudisty je mezinárodní seznamka Nudisflirt, která se zaměřuje i na Českou republiku. Díky této seznamce se každý seznámit bez problémů.

Registrace do seznamky

Registrace je zdarma a trvá asi minutu, stačí zadat několik základních údajů (přezdívka, email, věk) a můžete se seznamovat. Uživatelské prostředí Nudisflirtu je přehledné a zorientujete se v něm během minuty. Jediným problémem při registraci byla nutnost potvrdit bydliště ve formuláři, čehož jsem si při registraci nevšiml (je totiž předvolené podle ip adresy) a tak mě formulář odmítl pustit dále a já nevěděl proč.

Uživatelské prostředí

Nudisflirt je přehledná seznamka jen s několika málo tisíci českých uživatelů a orientace v ní není vůbec náročná. V menu najdete možnost okamžitého chatu s aktivními uživateli a editaci a psaní zpráv. Nudisflirt se tedy kromě zaměření na nudisty nijak neliší od běžných seznamek.

Celá seznamka je v základu zdarma, ale kromě toho obsahuje i placené členství, které však kromě několika drobností nepřináší nic zajímavého a nevyplatí se pořizovat.

Hodnocení seznamky Nudisflirt

Nudisflirt je zajímavé místo k seznámení, které však trošku omezuje placené členství. I tak je ale tato seznamka výborným nápadem a místem pro seznámení skupiny lidí, která se běžně nemá kde potkávat.

 

Registrace do seznamky Nudisflirt

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..