Nudisflirt – recenze seznamky pro nudisty a naturisty

seznamka pro nudistyNudisté a naturisté to při seznamovaní nemají zrovna jednoduché, protože jen těžko najdou někoho na běžné seznamce a pokud už se jim to podaří, často jejich protějšek nesdílí stejné zájmy. Proto existují speciální seznamky, kde se nudisté mohou v klidu seznamovat bez obavy, že je jejich budoucí partner nepochopí a jejich styl života a bude k němu mít výhrady.

Vůbec největší seznamkou pro nudisty je mezinárodní seznamka Nudisflirt, která se zaměřuje i na Českou republiku. Díky této seznamce se každý seznámit bez problémů.

Registrace do seznamky

Registrace je zdarma a trvá asi minutu, stačí zadat několik základních údajů (přezdívka, email, věk) a můžete se seznamovat. Uživatelské prostředí Nudisflirtu je přehledné a zorientujete se v něm během minuty. Jediným problémem při registraci byla nutnost potvrdit bydliště ve formuláři, čehož jsem si při registraci nevšiml (je totiž předvolené podle ip adresy) a tak mě formulář odmítl pustit dále a já nevěděl proč.

Uživatelské prostředí

Nudisflirt je přehledná seznamka jen s několika málo tisíci českých uživatelů a orientace v ní není vůbec náročná. V menu najdete možnost okamžitého chatu s aktivními uživateli a editaci a psaní zpráv. Nudisflirt se tedy kromě zaměření na nudisty nijak neliší od běžných seznamek.

Celá seznamka je v základu zdarma, ale kromě toho obsahuje i placené členství, které však kromě několika drobností nepřináší nic zajímavého a nevyplatí se pořizovat.

Hodnocení seznamky Nudisflirt

Nudisflirt je zajímavé místo k seznámení, které však trošku omezuje placené členství. I tak je ale tato seznamka výborným nápadem a místem pro seznámení skupiny lidí, která se běžně nemá kde potkávat.

 

Registrace do seznamky Nudisflirt

Může se vám také líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..