Nejčastější chyby při seznamování na seznamce, děláte je i vy?

nejčastější chyby při seznamováníI vy možná znáte nějaký ten pár, který se seznámil přes internet a dones je spolu dvojice ve šťastném a fungujícím svazku. Tisícovky lidí „na výběr”, to je velmi slušná šance na to, aby se tu našel ten pravý nebo ta pravá i pro vás. Jenomže vám se na tomhle kolbišti nijak dobře nevede. Možná totiž dokola opakujete jednu z nejčastějších chyb. Které to jsou?

Váš profil, vaše vizitka

Dejte si na jeho vyplnění záležet. Nejste neomylní a asi vám sem tam nějaká ta chyba „ujede”, pokud se neživíte jako profesionální psavec. Toho si dost možná ani nikdo nevšimne, takže nepropadejte panice. Jestli by ale průměrné češtinářce došla náplň v červené tužce už na třetí straně vašeho profilu, nikoho s takovou prezentací opravdu moc neomámíte.

Jsem TAK sám/sama

I kdyby to byla pravda, tak se vážně nesnažte navodit dojem, že „berete všechno”. Všichni chceme, aby si nás partner vybral proto, že mu připadáme naprosto jedineční. Málokdo s vámi na kávu nadšeně vyrazí tehdy, když je vám v rámci urputné snahy si konečně někoho najít úplně fuk, kdo je na druhé straně a důležitý vám přijde výhradně fakt, že o vás konečně někdo zavadil.

Já, já, já, jenom já

Máte profil doslova nacpaný k prasknutí spoustou zrcadlových selfíček v různých pózách, s gustem ukazujete vypracované břicho nebo nastavujete fotoaparátu bicepsy? Jestli aspirujete na post profesionální celebrity a už trénujete na to, až se kolem vás začnou ometat paparazzi, tak budiž. Pokud jste ale na internetovou seznamku přišli za účelem hledání vážného vztahu, trochu svoje narcistní tendence zkroťte.

Zoufalec na ntou

Nic nemáte, nic neumíte, nic vás nebaví, všichni vás zklamali a ublížili vám, tak to na internetu zkoušíte jako na „poslední štaci”. Platí totéž, co v bodě číslo dva. Do vztahu musíte mít co přinést a něco partnerovi nabídnout. Nejste-li se svým životem spokojení, virtuální svět vás nespasí, spíš naopak. Zvedněte se od počítače, najděte si nové zájmy, přátele, změňte práci. Pak se můžete vrátit a zaručeně i vaše seznamovací skóre stoupne.

 

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..