Na sex seznamce můžete najít povyražení si na jednu noc i lásku na celý život

jak na sex po internetuPatříte mezi typ lidí, který si rád užije příjemně strávený večer ve společnosti opačného pohlaví za úplné diskrétnosti a bez zbytečného utrácení peněz? Nebo máte rádi jenom lechtivé popovídání si s příjemným partnerem? Pak zkuste sex seznamky. Na internetu se jich nachází nepřeberné množství a stávají se čím dál více populárními. Ve většině případů je diskrétnost zaručena a existují i takové, které jsou zcela zadarmo.

Sex najdete na téměř každé seznamce, nejen té sexuální

Ať chcete nebo ne, úlet se dá najít snad na každé seznamce. Je opravdu jen na vás co hledáte a jaké budete cítit sympatie. Nemusíte se ani zaměřovat na seznamky, které byly vytvořeny pouze pro účel hledání partnera na sex nebo na lechtivé povídání si. Mužů i žen, kteří hledají pouze sex, je na internetu plno.

Sex dnes hledá velké množství uživatelů seznamek, i když to veřejně přizná ani ne polovina z nich. Dost často jsou dokonce někteří z nich dotčeni, pokud jim někdo narovinu sex nabídne.  A přesto to nakonec skončí tak, že nehledají nic vážnějšího než společně strávenou noc. A nejedná se, jak si mylně velké množství lidí myslí pouze o muže, kteří si chtějí nezávazně povyrazit. Výrazně přibývá i žen, které se nechtějí vázat, ale samota jim také nevyhovuje.

I sex seznamky jsou bezpečné, stačí umět se v nich orientovat

Je jasné, že sex seznamky jsou o trošku více riskantní, než seznamky, kde se snažíte najít lásku na celý život. Přeci jen takové hledání většinou končí procházkou na rušném místě, nebo posezením u sklenky vína v restauraci. Pokud ale hledáte sex, vystavujete se nebezpečí, že skončíte samy s někým cizím. A nemusí se jednat pouze o ženy, které zůstanou s cizím mužem samy, vystaveni nebezpečí jsou i muži. Proto je opatrnost na místě, i když vše má své meze.

Proto buďte obezřetní. Buďte si jisti, že fotky na profilu jsou opravdu skutečné. Poznáte to třeba tak, že si necháte zaslat fotky další, které nebudou vypadat jako z katalogu, ale jako když je vyfotil obyčejný smrtelník. Vítaná jsou různá selfíčka a fotografie, kde se nacházíte třeba s přáteli. Pokud jste hodně nedůvěřivý, můžete požádat také o fotografii, na které bude váš objev vyfocen s papírem s aktuálním datem nebo slovem, které si na fotografii budete přát.

Pokud vám dotyčný zmíní celé své jméno, není nic jednoduššího, než si jej proklepnout na facebooku a dalších sociálních sítích. Vygooglete si email uživatele nebo jeho přezdívku, prostě se snažte najít na něj jakékoliv, na internetu dostupné informace. Nebo si o kontakt na nějakou sociální síť řekněte napřímo. Nebudete se muset zbytečně stresovat, zda je vámi vybraný protějšek skutečný. Ať už vybere jakoukoliv variantu zjištění totožnosti vašeho objevu, nebuďte příliš hysteričtí a svou podezřívavost z něčeho nekalého nepřehánějte.

 

Zaujměte správnou fotografií

profilová fotka na sex seznamce

Ukažte své přednosti

Každý chce na internetu zaujmout. Na sex seznamkách je první dojem z fotografie o to důležitější, neboť nikdo téměř vůbec neřeší, co máte v hlavě, ale spíše co máte na hlavě. To ale neznamená, že byste měli vystavovat své obnažené tělo, nebo tělo ve spodním prádle. Rozhodně ne, pokud na této fotografii bude i váš obličej. Případného partnera chcete pouze naladit a ne mu předhodit své tělo jako kus hadru. Smyslné fotky, které jemně poodhalují vaše přednosti, bohatě stačí. Věřte tomu, že navnadí fantazii nejednoho návštěvníka vašeho profilu a vy budete za hvězdu.

 

Před tím než skočíte na věc, alespoň trošku se seznamte

Nejen v rámci bezpečnosti, ale také z důvodu zjištění, co váš objev preferuje, zjistěte co nejvíce o tom, jaké má zájmy. Není nic horšího, než když si vy budete chtít užít divokou trojku, ale váš nový sexuální partner je konzervativní typ, který to jinak než bez světla za tmy dělat nechce. Nestyďte se jasně říct, co si představujete a jak se chcete cítit. Ve vašich přáních a fantazii se meze nekladou. Užijte si tedy tu možnost říct cokoliv a přát si cokoliv, přeci jen budete se nacházet za monitorem a ne přímo před budoucím sexuálním partnerem.

Může se vám také líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..