Libimseti.cz – recenze a hodnocení seznamky

seznamka libím se ti recenze a hodnocení

Registrace

Samotná registrace na líbímseti.cz je velmi jednoduchá. V podstatě nemusíte vyplňovat téměř žádné bližší informace o sobě, protože k registraci stačí pouze uživatelské jméno, heslo a email. Je tedy pouze na vás, zda uvedete své datum narození nebo místo bydliště. Na druhou stranu – pokud opravdu hledáte partnera, bylo by vhodné profil vyplnit celý.

Nastavení profilu

Profil na Líbím se ti má nepřeberné množství informací, které lze vyplnit. V sekci osobní, můžete ostatním prozradit, jaké vyznáváte náboženství, zda jste zadaní či ne, v jakém znamení jste narozeni, čím se živíte, apod. Následující sekce postava nabízí informace jako je výška, váha, barva očí/vlasů. Pokud trpíte nějakou závislostí jako je alkohol či kouření, i to na sebe můžete přiznat. Díky vašim oblíbeným sportům a zájmům možná najdete někoho, s kým si budete rozumět. Přeci jen – ve dvou se to lépe táhne. V záložce oblíbené vyplňte věci, které máte nejraději, ať už jde o jídlo, hudbu, oblečení či knihu. Můžete také prozradit, zda jste vlastníkem automobilu, domu či bytu. Pokud by se vám chtělo, lze vyplnit i intimní informace o vás. Poslední tři záložky se vztahují k vaší povaze, názorům a samozřejmě k tomu nejdůležitějšímu, čímž je ideální protějšek.

Kromě samotného nastavení seznamovacího profilu, můžete nastavovat smajlíky, které budete na chatu a ve zprávách používat. V případě, že vás bude někdo obtěžovat a vy nebudete stát o jeho pozornost, stačí takového uživatele zablokovat, aby vás nemohl nadále kontaktovat. A kdyby vás náhodou seznamka omrzela, profil jednoduše smažete.

Fotografie

Libimseti.cz nabízí vytvářet alba, takže můžete mít fotografií na svém profilu, kolik chcete. Novinkou je i nahrávání videí. Vaše profilová fotografie však musí splňovat určitá kritéria – protože jde o vaši osobní fotografii, musíte být na ni pouze vy. Nesmí pochopitelně obsahovat žádné lechtivé záběry. Nelze vložit fotku se slunečními brýlemi či vaším kontaktem, ať už jde o adresu či telefon. Tato fotografie vám bude zhruba do 2 dnů schválena. Pokud by nevyhovovala kritériím, je nutné, nahrát fotografii jinou. Profilové fotografie vám ostatní uživatelé hodnotí body, na škále od 1 do 10. Vy samozřejmě hodnotíte uživatele také.

Funkce seznamky

Na vašem profilu se zobrazuje datum registrace a poslední aktivita. Zároveň lze napsat vlastní status, z kterého ostatní vytuší, jak se zrovna cítíte. Samozřejmostí je psaní vzkazů či emailů ostatním uživatelům, které je možné přidat si do přátel a napsat jim líbivý komentář. Pro seznámení nemusíte využívat pouze seznamku jako takovou, ale lze začít chatovat. Web nabízí mnoho chatovacích místností, od hudby, zájmů, místa bydliště, až po erotické místnosti.

Seznamka libimseti.cz

Samotná seznamka se dělí na foto seznamku a text seznamku. Jak již název napovídá, základem foto seznamky je samozřejmě samotná fotografie uživatelů. Stačí nastavit filtr jako je pohlaví, věk a bydliště, a nyní můžete prohlížet jednotlivé profily, které stojí o seznámení. Zároveň lze odkliknout, zda o seznámení stojíte, nestojíte nebo lze profil jednoduše přeskočit a zobrazit další. Textová seznamka obsahuje několik kategorií, jako například vážný vztah, tanec, cestujeme. Najdete zde jak inzeráty s fotografií, tak i bez ní.

uživatelské prostředí seznamky líbím se ti

Na svém profilu máte navíc záložku s názvem páry, ve které po rozkliknutí vidíte, o koho máte zájem, kdo má či nemá zájem o vás. Toto je dle našeho názoru velmi dobrá funkce, která vám usnadní seznamování.

Závěr

Libimseti.cz je nejen fajn seznamkou, ale i zábavným serverem, na kterém kromě vážného seznámení, lze najít přátele se stejnými zájmy. Pokud si chcete pouze popovídat, není nic jednoduššího než využít chatovací místnosti.

Oceňujeme, že uživatelé nemusí mít předplatné, aby mohli funkce plně využívat. Celý web je navíc velmi jednoduchý a přehledný, takže by uživatelé neměli mít problém s případným nastavením.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..