Křesťanská seznamka Katolík – hodnocení a recenze

křesťanská seznamka zdarmaSeznamky pro věřící jsou specializovanou skupinou seznamek, která u nás však díky poměrně malému počtu katolíků nemá příliš velkou uživatelskou základnu. Dnes se podíváme na jednu z největších křesťanských seznamek, kterou najdete na portálů katolík.cz a popíšeme si její funkce.

Křesťanská seznamka Katolík je velice mála seznamka, ve které přibývá pouze několik inzerátu do měsíce, nečekejte tedy uživatelské prostředí z běžných seznamovacích portálů ani tisíce inzerátu a profilů.

Uživatelské prostředí a funkce Katolické seznamky

Samotná seznamka je součástí většího portálu určeného pro věřící a najdete zde tedy i mnoho dalších informací ohledně víry a křesťanství. Pro přihlášení je nutná jednoduchá registrace, která zabere asi 2 minuty. Poté již můžete přidat svůj inzerát, ale pro prohlížení inzerátů není registrace potřeba.uživatelské prostředí seznamky katolík

Uživatelské prostředí je přinejlepším podprůměrné. Grafika je zastaralá, ale prostředí je přehledné a orientace v něm blesková. V seznamce si můžete vybrat z několika kategorií inzerátů: vážná seznámení, přátelství, společné zájmy a dopisování. Hlavním problémem této seznamky je ale fakt, že nemůžete do inzerátu vkládat fotografie ani vytvářet uživatelské profily. Chápu, že u křesťanské seznamky se sice jistě vzhled neřadí na první místo, ale přece jen je vkládání fotografie řadí mezi základní funkce seznamky a její absence ji odsunuje někde na úroveň inzertních novin. Výhodou ale je možnost uvést ke kterému náboženství se hlásíte.

Hodnocení křesťanské seznamky Katolík

Seznamka Katolík je vhodná jedině pro ty, kteří vyžadují, aby jejich partner měl stejnou víru. Obrovskou nevýhodou je malý počet inzerátu a nemožnost vkládat fotografie. Díky tomu je velmi malá pravděpodobnost, že zde skutečně někoho potkáte a doporučuji se poohlédnout také po jiných seznamkách, kde najdete mnohem větší výběr potencionálních partnerů.

Navštívit seznamku Katolík

Katolík

5.6

Funkce

5.0/10

Důvěryhodnost

7.1/10

Bezpečnost

7.2/10

Uživatelské prostředí

3.1/10

Hodnocení

5.6/10

Klady

 • Jen pro křesťany

Zápory

 • Málo uživatelů
 • Nemožnost vkládat fotografie

Může se vám také líbit...

2 Odpovědí

 1. Veronika napsal:

  Funkce

  6.6

  Důvěryhodnost

  7.7

  Bezpečnost

  7.3

  Uživatelské prostředí

  4.5

  Hodnocení

  6.3

  Na seznamce katolik.cz jsme se seznámili s mým přítelem. Jeho inzerát mě zaujal a ikdyž v mé věkové kategorii byly pouze dva inzeraty, zkusila jsem mu napsat. Po intenzivním psání emailů jsme se rozhodli pro osobní setkání a klaplo to. 🙂

 2. Hedvika napsal:

  Funkce

  3.5

  Důvěryhodnost

  7

  Bezpečnost

  8

  Uživatelské prostředí

  2

  Hodnocení

  8

  Tahle seznamka podle mě funguje jen na výměnu kontaktů, pokud od ní ale očekáváte právě jen tohle, funguje dobře.
  Doporučuji vyplnit všechna políčka, která formulář inzerátu nabízí včetně věku a výšky a napsat do textu inzerátu nejen o sobě, ale i o tom, koho hledáte a to včetně toho, jak by to měl mít s vírou (asi ne všichni, kdo tam píší musí být katolíci, tak je podle mě fajn upřesnit svá očekávání hned v textu). Tím se zvýší šance, že si vás ten, kdo to čte, představí reálně a nebudou vám zbytečně psát lidi, se kterými nemáte nic společného. Když je inzerát dobře napsaný funguje seznamka podle mě v pohodě. Další komunikace po zadání inzerátu se pak přesune ideálně do mailu a seznamky není více zapotřebí, takže k čemu nějaké vymoženosti 🙂 Že tam nejde nahrát fotka dle mého názoru nevadí, pokud vám tolik záleží na tom vidět s kým si píšete dřív než se sejdete, tak mu přece můžete o fotku napsat mailem. Naopak, to, že se vaše fotka okamžitě neukazuje všem, co na inzerát natrefí, mi z hlediska pocitu bezpečí vyhovovalo.
  Co se týče bezpečnosti, u inzerátu uveřejňujete jen to, co jste sami napsali, pak svůj email a přezdívku (nikde tam není ani vaše celé jméno), takže podle mě je to bezpečné dost. Jen je potřeba mít zdravý rozum a kriticky zhodnotit odpovědi, které vám na email přijdou. Některé zprávy, které mi přišly, byly trochu pochybné, ale vždycky přece můžete odpovědět, že o další komunikaci nemáte zájem…….. S nikým, komu jsem tohle odpověděla, jsem neměla potíže, prostě už nenapsali. Pokud si pak s někým přes email domluvíte schůzku na nějakém rozumně vybraném veřejném místě, je myslím seznamka opravdu bezpečná. Spíš záleží, jak s ní zacházíte 🙂 Já se díky ní seznámila s přítelem a jsme spolu moc spokojení, takže jí můžu jen vychválit, ale samozřejmě záleží na lidech, na které tam narazíte 🙂 Pro všechny, kdo přemýšlí, že si tam dají inzerát malé povzbuzení na závěr: seberte odvahu, obrňte se trpělivostí a jděte do toho! 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..