Křesťanská seznamka Katolík – hodnocení a recenze

křesťanská seznamka zdarmaSeznamky pro věřící jsou specializovanou skupinou seznamek, která u nás však díky poměrně malému počtu katolíků nemá příliš velkou uživatelskou základnu. Dnes se podíváme na jednu z největších křesťanských seznamek, kterou najdete na portálů katolík.cz a popíšeme si její funkce.

Křesťanská seznamka Katolík je velice mála seznamka, ve které přibývá pouze několik inzerátu do měsíce, nečekejte tedy uživatelské prostředí z běžných seznamovacích portálů ani tisíce inzerátu a profilů.

Uživatelské prostředí a funkce Katolické seznamky

Samotná seznamka je součástí většího portálu určeného pro věřící a najdete zde tedy i mnoho dalších informací ohledně víry a křesťanství. Pro přihlášení je nutná jednoduchá registrace, která zabere asi 2 minuty. Poté již můžete přidat svůj inzerát, ale pro prohlížení inzerátů není registrace potřeba.uživatelské prostředí seznamky katolík

Uživatelské prostředí je přinejlepším podprůměrné. Grafika je zastaralá, ale prostředí je přehledné a orientace v něm blesková. V seznamce si můžete vybrat z několika kategorií inzerátů: vážná seznámení, přátelství, společné zájmy a dopisování. Hlavním problémem této seznamky je ale fakt, že nemůžete do inzerátu vkládat fotografie ani vytvářet uživatelské profily. Chápu, že u křesťanské seznamky se sice jistě vzhled neřadí na první místo, ale přece jen je vkládání fotografie řadí mezi základní funkce seznamky a její absence ji odsunuje někde na úroveň inzertních novin. Výhodou ale je možnost uvést ke kterému náboženství se hlásíte.

Hodnocení křesťanské seznamky Katolík

Seznamka Katolík je vhodná jedině pro ty, kteří vyžadují, aby jejich partner měl stejnou víru. Obrovskou nevýhodou je malý počet inzerátu a nemožnost vkládat fotografie. Díky tomu je velmi malá pravděpodobnost, že zde skutečně někoho potkáte a doporučuji se poohlédnout také po jiných seznamkách, kde najdete mnohem větší výběr potencionálních partnerů.

Navštívit seznamku Katolík

Katolík

5.7

Funkce

5.5/10

Důvěryhodnost

7.2/10

Bezpečnost

7.1/10

Uživatelské prostředí

3.5/10

Hodnocení

5.4/10

Klady

 • Jen pro křesťany

Zápory

 • Málo uživatelů
 • Nemožnost vkládat fotografie

Může se vám také líbit...

1 Odpověď

 1. Veronika napsal:

  Funkce

  6.6

  Důvěryhodnost

  7.7

  Bezpečnost

  7.3

  Uživatelské prostředí

  4.5

  Hodnocení

  6.3

  Na seznamce katolik.cz jsme se seznámili s mým přítelem. Jeho inzerát mě zaujal a ikdyž v mé věkové kategorii byly pouze dva inzeraty, zkusila jsem mu napsat. Po intenzivním psání emailů jsme se rozhodli pro osobní setkání a klaplo to. 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..