Jsou sex seznamky vhodné pro muže i ženy?

Rozdělení sex seznamekErotické seznamky jsou stále častěji skloňovaným pojmem. Sex je bezesporu nádherná věc, kterou si většina z nás chce užívat plnými doušky – bohužel ne každý má k tomu ideální příležitost. Pakliže vám chybí sexuální vybití a víte, že nehledáte lásku, ale pouze nezávazný sex, jsou sex seznamky přesně tím místem, které byste měli vyhledat. Napadá vás otázka, jestli jsou sex seznamky vhodné jak pro muže, tak i pro ženy? Odpověď si najděte v následujících řádcích!

Muži vyhledávají nezávazný sex častěji nežli ženy

Každý z nás asi tuší, že muži hledají sex častěji, nežli ženy. Muži jsou odjakživa častěji spojováni se silnějšími živočišnými pudy a zároveň se o nich říká, že bez sexu jednoduše nevydrží – kdežto žena může držet i několikaměsíční půst.

I přes skutečnost, že jsou muži na sexu závislejší, slouží sex seznamky pro obě pohlaví stejně. Navštěvovat je mohou jak muži, tak i ženy. Neexistují žádná pravidla, která by nařizovala, že ženy mají vstup zakázán – nebo naopak.

Muž nebo žena – všichni potřebují sex

Každý z nás potřebuje sex – a kdo tvrdí, že se bez něho v životě obejde, ten buď lže, nebo není nějakým způsobem v pořádku. Ženy úplně stejně jako muži touží po sexuálním dobrodružství, prahnou po intimní pozornosti, chtějí být v posteli hýčkány a přeji si dosáhnout uspokojení. Tak to zkrátka je.

Nezáleží na tom, jestli jste muž nebo žena – pakliže se vám sexu nedostává, nebo jste třeba ve vztahu, kde vám to za dveřmi ložnice příliš neklape, je logické, že hledáte místo, kde je tráva zelenější.

Sex seznamky se snaží udržet rovnováhu

Sex seznamky jsou od toho, aby uživatelé mohli ukojit svoje nevybouřené sexuální chutě a mohli k tomu najít ideálního partnera, který stejně jako oni netouží po lásce na celý život. Tady jde jen o sex a tím to hasne. Na sex seznamkách funguje jakási rovnováha, kdy se správci seznamek snaží udržet stejný počet uživatelů mužského a ženského pohlaví, aby zde měl každý vyrovnanou šanci na najití perfektní polovičky.

Proto se nestává, že zatímco by muž našel sexuální partnerku po pár kliknutích myši, žena by musela hledat třeba několik dní. Většinou stačí okamžik a rázem máte člověka, se kterým si můžete užít bez jakýchkoli závazků.

Zapomeňte na ostych a pojďte si užívat

Ženy jsou odjakživa ty zdrženlivější, proto se není čemu divit, že mnoho z nich o návštěvě sex seznamky dlouho uvažuje, váhá a přemýšlí, jestli je to dobrý nápad. Měli byste vědět, že cílem sex seznamky je nejen zprostředkovat dvěma lidem to, po čem momentálně nejvíce touží (tedy sex), ale zároveň i zajistit každému z nich maximální bezpečnost a diskrétnost.

Proto hoďte veškerý ostych a stud za hlavu – skutečnost, že máte profil na sex seznamce a užíváte si s náhodnými partnery vášnivé milování, přece nemusí nikdo vědět. Když to neprozradíte vy, sex seznamka vás nepráskne.

Nikdo z vaší rodiny, přátel, zaměstnání či okolí nebude mít ani tušení, že kromě svého normálního reálného života vedete ještě jeden – ve světě, kde láska nemá šanci a kde jde především o ukojení sexuálních potřeb, které mají stejně tak muži jako ženy. Tak nad čím ještě váháte?

Ať hledáte cokoli, tady to najdete

Sex seznamky jsou tu od toho, aby spojily dva lidi, kteří hledají to samé – sex. O nic jiného tu nejde. A je úplně jedno, jestli žena touží po sexu s mužem a muž po intimních radovánkách se ženou, nebo jestli jste jedinec, kterého láká sexuální dobrodružství se stejným pohlavím. Na sex seznamkám neexistují žádné předsudky, které by vás brzdily v ukojení potřeb. Jste žena, která touží poznat, jaké to je, když se jí dostává pozornosti od jiné ženy?

Nebo jste muž, kterého zaujala představa sblížený s jiným mužem? Ať už je to jakkoli a ať už hledáte cokoli, tady to najdete. Zde neplatí pravidla, neexistují předsudky a není zde nikdo, kdo by vás za vaše chutě, přání a potřeby jakkoli odsuzoval.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..