Jak vybrat nejlepší seznamku

jak vybrat seznamkuNa internetu najdete spoustu seznamek s různě velkým počtem uživatelů a množstvím poskytovaných služeb. Vyznat se v široké nabídce dnešních seznamovacích služeb tak není vůbec jednoduché. Proto si dnes ukážeme pár triků, které vám pomůžou s výběrem té správné seznamky:

Správná věková skupina: Hodně seznamek se zaměřuje na mladší generaci do 35 let. Může se tak stát, že v jiných věkových kategoriích nebude mít dostatek členů.

Váš profil by měl ukazovat kdo jste: Některé seznamky mají jen omezené možností pro vytváření profilu. Úvodní fotka, bydliště a pár základních údajů zkrátka nestačí k tomu, abyste o sobě řekly to, co potřebujete a oslovily ty správné protějšky.

Ochrana před zneužitím osobních údajů: Ač se to na první pohled nezdá, je to velice důležitá položka. Asi nikdo nechce být součástí cizích marketingových databází a čelit spamům. Vždy si přečtěte obchodní podmínky seznamek. Zejména bezplatné seznamky si totiž rády přivydělají reklamními maily a telefonáty.

Zvýraznění profilu: Mnoho seznamek nabízí různé bonusy, které zvýrazní váš profil. Tyto funkce jsou ale většinou placené.

Co byste měli vědět, než si vyberete seznamku

jak vybírat seznamkuRozhodněte se co je vašim cílem: Seznamky nabízejí různá zaměření – rozhodněte se zda chcete krátkodobý nebo trvalý vztah a vybírejte podle toho. Existují také speciální seznamky – pro homosexuály, věřící, postižené atd.

Seznamte se s platebními podmínkami před jakoukoli platbou: Nejde jen o formalitu. Některé neseriozní seznamky (například Be2) totiž používají automatické obnovení platby a její zrušení je možné jen zasláním dopisu do zahraničí! Proto si dejte velký pozor za co a jak platíte.

Zvažte výhody placených seznamek: Pokud to myslíte se seznamováním vážně, zvažte registraci do placené seznamky. Placené seznamky totiž poskytují bonusové funkce, které hledání usnadní. Jednou ze zajímavých funkcí je porovnání osobních profilů na základě nejnovějších psychologických poznatků. Nabídky na seznámení, které z osobních profilů vyplynou by tak měli ideálně odpovídat vašim požadavkům na partnera. Měsíční členství v seznamce stojí pár desítek až stovek korun a je to nízká investice v porovnání s hodnotou skutečného vztahu. Mezi tyto seznamky patří třeba česká Elitedate nebo eDarling.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..