Jak oslovit ženu na seznamce

Jak oslovit ženuDnešní doba je tak hektická, že mnoho mužů a žen tráví celé dny v práci a na odpočinek jim nezbývá moc času. O svém soukromí by mohli vyprávět hodiny, jak jim nevyšel vztah, jak jsou si navzájem odcizeni a o rodině ani nemluví. Ale nikdo nechce být sám. Každý potřebuje k sobě polovičku, se kterou bude sdílet dobré i zlé. I když dnešní mládež je raději singl, tak bych si troufla říct, že v pozdějším věku se to rozhodně změní. Ono je celkem fajn si užívat života, cestovat, poznávat nové věci, lidi, ale časem se toto stane stereotypem a pak hledáme někoho k sobě, kdo jakoby zaplní prázdné místo. Seznamka je ideálním prostředkem nejen pro komunikaci, ale i k seznámení s novými lidmi. Ze svého domova si prohlížíte nové tváře, a pokud vás nějaká zaujme, tak přemýšlíte nad tím, zdali neodpovědět. Ženy jsou v tomto směru otevřenější, než muži. Muž má přeci jen jakýsi pocit toho, že on je ten který by měl vést a zabezpečit rodinu. A pokud selže, je to jeho velká osobní prohra a navázat nový vztah může být problém. Ale ne všichni muži jsou stejní. Někteří muži flirtují například z nudy, z chutí poznat něco lepšího, zajímavějšího. Ono oslovit ženu na seznamce není nikterak náročné, ale ne každá žena na inzerát hned odpoví. Máte-li vážný zájem, musíte vědět pár základních informací, které ženy zaujmou a co potřebují slyšet.

Proč hledáš právě mě?

Tuto otázku potřebují ženy vědět hned na první komunikaci. Rozhodně jich nezajímá, jak se má, co právě dělá, jak skvěle vypadá. Jsou to pro ni klasické fráze. Jestliže hledáte vážný vztah, tak rozhodně byste neměli mít napsáno v profilu: „ Hledám kamarádku, později přítelkyni“. Je dobré vědět, co doopravdy od vztahu očekáváte a tohle rovnou napsat oné ženě. Čím více se rozepíšete, tím lépe bude žena vědět, zda-li máte něco společného.

Jsi krásná

Ženy dost často neúmyslně lžou, že jich nezajímá to, jak vypadají. Ale když se lépe podíváte na profilovou fotku, zjistíte pravý opak. Krásně učesané, nalíčené, někdy i v sexy oblečení. Zaujmout se dá různými způsoby. Chcete-li ženě říci, jak vypadá, rozhodně nezačínejte slovy: „Jsi opravdu kus krásné ženy“. A proč? Protože muži se nejdříve podívají na obvod hrudníku a zadní části. Jenže ne každé ženě bylo přiděleno velikosti a krásy, a na toto téma jsou hodně citlivé. Když už chcete tedy říci, že je krásná, raději zvolte jednoduchou větu: „Na profilu vypadáš opravdu krásně“. Nic tím nepokazíte a spíše získáte pár cenných pomyslných bodů.

Máš děti?

Děti a mámy jsou v dnešní době hodně ožehavé téma. Proto mnoho žen, které mají děti ani nechtějí toto do svého profilu uvádět. Pro nich je to smysl života, a když budete chtít onu ženu, měli byste chtít i jejich děti. Pro některé muže je ale toto překážkou ve vztahu, a proto je vždy dobré říci na rovinu, jestli chcete vztah jenom s ní, nebo i s jejímu dětmi. Žena to rozhodně ocení.

Peníze

Peníze hýbou světem a dvojnásobně to platí ve vztahu. Sice každý řekne, že peníze ho nezajímají, ale co si budeme povídat, nikdo nechce člověka který má dluhy. Láska hory může přenášet, ale za ty hory vás musí někdo, něčím přenést. Žena chce cítit jistotu, že muž se dokáže o rodinu postarat, a proto se často ptá, jaké je jejich povolání, kde žije a hlavně s kým žije.

Rodiče

Rodiče ať ze strany ženy nebo muže bývají častým problémem. Sice ze začátku každého vztahu se k vám chovají slušně, do ničeho vám nemluví, ale později začnou své jednání měnit a byť je váš vztah vážný, může mít trhliny. Ženy si raději hledají muže, kteří jsou samostatní, než ti, co žijí pod jednou střechou s rodiči. Ne nadarmo se jim říkají, mamánci. Takový muž v ně vyvolává, že jsou jak v domácnosti nepoužitelní, v práci toho moc neudělají a péče o rodinu jim nic neříká. Proč by také, když tuhle roli ráda zastane budoucí tchýně. Ale soužití s tchány je kapitola sama o sobě.

Schůzka na první rande

O první rande by měl požádat ten, který oslovuje. A zvláště ženy si na to potrpí. Určitě se jim nebude líbit, když se budou nějakým způsobem upomínat o rande. Sice ženy jsou někdy až netrpělivé, ale první rande raději nechají na vás. Nepočítejte s tím, že hned s vámi půjdou po pár zprávách na rande. Ženy si musí být alespoň trochu jistí tím, kdo je na druhé straně. Možná se vám i stane, že vy na domluvenou schůzku přijdete a ona vyvolená tam není, v lepším případě tam stojí její kamarádka. Je to sice neslušné, ale některé ženy jsou v tomto směru dost opatrné. Pak záleží na vás, jestli budete nadále chtít svoji vyvolenou, nebo dáte přednost někomu jinému.

Máš mně rád?

Máte-li první schůzku za sebou, tak jak dál? Někteří muži začnou psát jak krásné to rande s ní bylo, že mají mnoho společného, že je krásná a někdy dojde i k vyznání lásky. Ale tady se udělá hodně chyb. Žena se nechává ráda rozmazlovat a dobývat. Rozhodně ji nezaujme muž, který ji na rovinu řekne, co chce a na její potřeby tak nějak nebere ohled. To můžete rovnou hledat někoho jiného. Po prvním rande byste si měli dát pár dní na rozmyšlenou a nenutit toho druhého do další schůzky. Žena, když bude chtít, tak se ozve i sama. Ale větší úspěch si zajistíte tím, když půjdete na vztah pomalu. Někdy stačí jen napsat: „Máš chviličku čas, mám pro tebe překvapení“. Překvapení v podobě kytičky udělá radost každé ženě. Nemusíte s ní trávit rovnou hodiny, někdy opravdu stačí i jedna hodina k tomu, zda-li máte něco společného a něčím vás přitahuje.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..