3 rady jak být při seznamování úspěšný

jak získat uspěch při seznamováníNevýhody seznámení přes internet vás neodradily, pozitiva převážila, takže se jdete vrhnout do víru online světa. Jak na seznamce zabodovat?

Buďte otevření

Nehrajte si na tajemný hrad v Karpatech, profil vyplňte a buďte konkrétní. Alespoň pokud to myslíte vážně, zapomeňte na rádoby kreativní odpovědi, ze kterých se potenciální zájemce o kontakt s vámi vážně nic nedozví.

Ptá-li se vás dotazník na to, zda kouříte, vzdejte se variací na adolescentní vtípek: „A co?” a normálně odpovězte, pro mnoho těch, kteří si váš profil prohlédnou, to může být poměrně stěžejní informace. Nebojte se ale být originální, vtipní a ukázat, že máte smysl pro humor, to působí na ostatní dobře. Jste-li notoričtí recesisté, tak samozřejmě směle hledejte sparing partnera na vaše žertíky. Ale nepřežeňte to, ať je z profilu ještě vůbec poznat, že skutečně někoho hledáte.

Nelžete o sobě

Půjčit si tu profilovou fotografii z webu modelingové agentury zkrátka není košer. Nepokoušejte se přikrášlovat ani svoje atraktivní zaměstnání, které vám údajně mimořádně dobře vydělává, vlastní schopnosti a dovednosti, zkrátka se na online seznamce vykreslit jako renesanční osobnost, které se daří, na co sáhne.

Úspěšní top manažeři, kteří vypadají jako mladší verze George Clooneyho, případně blond top modelky s IQ 160 sice jdou poměrně dost na dračku, ale vztah hledáte sami za sebe.

Naučte se prodat

Možná se na vaší výplatní pásce neskví zrovna ohromující cifra, ale zase píšete poezii, děláte pole dance nebo chováte perské kočky. Lží sice nevybruslíte z toho, s čím ve vašem životě zase tak spokojení nejste, ale pořád máte svému protějšku dost co nabídnout, tak se obrňte zdravou dávkou sebevědomí.

Nezapomeňte nakonec na to, že i osoba na druhé straně není absolutně dokonalá, má svoje strachy, pochybnosti a nedostatky, neumí vařit, parkovat a dostává průměrný plat. Možná k tomu online seznamování svádí, ale vždy prezentujte pravdu a zkuste zkrátka na realitě hledat to pozitivní. Pesimisté nakonec nebaví nikoho.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..