6 tipů jak na seznamce někoho oslovit?

jak někoho oslovit na internetuNěkoho jste si na internetové seznamce vyhlédli, podle fotky jde o osobu sympatickou a i to, co o sobě dotyčný napsal nebo napsala, napovídá, že nad kávou by nemusela nastat rozpačitá odmlka. Mohli byste si rozumět i mimo online svět, takže se chystáte k prvnímu kroku. Jak šanci na úspěšné seznámení přes internet nezazdít hned ze startu?

 

Buďte slušní

 

Pozdravte a představte se. Sice jste možná o sobě uvedli všechno potřebné do vlastního profilu, ale objekt vašeho zájmu pravděpodobně dostává víc vzkazů a nemá čas nebo chuť prohlížet všechny účty.

 

Bez chyb

 

Využijte toho, že internet dává alespoň chvíli na rozmyšlenou a než vzkaz pošlete, ještě si ho po sobě přečtěte.

 

Nepřehánějte to

 

Platí hlavně pro pány, sice je v pořádku, že chcete slečně či paní zalichotit, ale věty o těch nejkrásnějších očích, které jste kdy viděli, si schovejte až na dobu, kdy budete po uši zamilovaní.

 

Napište o sobě

 

Zkuste být konkrétní, na seznamkách se točí dokola miliony variací na vstupní věty typu: „Ahoj, jak se máš?” nebo: „Ahoj, zaujal mě tvůj profil a rád/a bych tě poznal/a.” Zeptejte se místo toho, jakou knihu naposledy dotyčný četl nebo četla, když zjistíte, že má rád/a zvířata, tak poznamenejte, že vy máte doma psa a rybičky… Hned zjistíte, jestli se máte o čem bavit.

 

Nebuďte vlezlí, drzí nebo přehnaně sebevědomí

 

Buďte opatrní s přímou pozvánkou na rande. Takových zájemců bude samozřejmě spousta a se všemi v vyrazit není ani technicky možné, takže si oslovený bude vybírat a k tomu potřebuje nějaké vodítko. Raději dejte najevo, že právě vy máte co nabídnout, návod jsme vám dali v předchozím bodě. Držte se ale při zdi, málokdo se chce poznat s arogantním všeználkem, který má od všeho klíče.

Přímé sexuálně explicitní nabídky zkuste realizovat raději na portálech k tomu určených, jde-li vám o ně. Pokud stojíte o stabilní a fungující vztah, tak zvažte, jestli má stát jen na sexu a nabídka té nejdivočejší noci v životě je to pravé ořechové.

Rozhodně si ale nic nevynucujte. Nepřišla vám ještě odpověď? Ne, že začnete bombardovat vybranou osobu několika vzkazy za den.

 

Buďte realisté

 

Slečně je dvacet a její vášní je fitness? Vám o pětadvacet let víc, sport znáte jen z televize, pivní břicho roste, zato vlasy spíš ustupují? Možná dotyčná dáma notně dráždí vaši fantazii, nicméně objektivně zhodnoťte, zda jí máte také co nabídnout.

Na svůj protějšek byste neměli mít přemrštěné nároky, ačkoli virtuální svět k tomu svádí, jedno kliknutí a máte opravdu toho, o kom jste celý život snili. Stačí si jen říct, jestli chcete modrookou blond vysokoškolačku nebo někoho úplně jiného, tak si nenechte zamotat hlavu a zůstaňte nohama na zemi.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..