7 tajných tipů které pomohou sbalit ženu

Jak oslovit ženuŽeny jsou komplikované bytosti, které při výběru muže nekoukají jen na  vzhled, ale také jeho osobní rysy. Na prvním rande tak posuzují nejen vaši mužnost, ale také inteligenci a zábavnost. I když si to často nepřiznají, důležitá je i vaše práce a hlavně výplata. Jasně ženy nejsou stejné a chlápek co má hluboko do kapsy se sice může také seznámit, ale finančně zajištěný muž s dobrou prací je na tom obvykle o něco lépe.

Dnes se podíváme na to, jak v očích žen vypadat co nejlépe a zvýšit tak šanci na seznámení

1. Používejte hluboký hlas

Na první pohled tato rada nedává smysl, ale opravdu funguje. Fyzické vlastnosti hrtanu jsou úzce spojené s množstvím testosteronu. Takže basy a barytony mají více testosteronu než tenoři. Muži s hlubokým hlasem jsou obvykle asertivnější, sebevědomější a mužnější a jejich hlas zní vyzrále a dominantně (a také mají prokazatelně více potomků než zbytek mužů). Ženy hluboký hlad preferují zejména během menstruačního cyklu, kdy je hladina estrogenu na nejvyšší úrovní. Ale to asi na prvním rande nepoznáte.

2. Stůjte vzpřímeně

Chcete-li vzbudit dobrý první dojem, tak se narovnejte. Průzkumy ukazují, že muži v vyšším vzrůstem mají v průměru větší platy a inteligenci. Muži stojící vzpřímeně vypadají vyšší než ve skutečnosti jsou a působí dominantnějším dojmem, který ženy snáze osloví.

3. Rozesmějte ji

Muži chtějí, aby partnerka rozuměla jejich smyslu pro humor. Stejně tak ženy chtějí od mužů slyšet věci, které je dokáží rozesmát. Tyto druhy humoru jsou však rozdílné. Ženy nemají rády vtipy, které se dotýkají ostatních. Zejména v případě, že si děláte legraci z lidí, kteří měli méně štěstí než vy. Humor dokáže být odzbrojující, ale nestačí jen koupit knihu s vtipy a několik se jich naučit, vtip musí vypadat přirozeně a přijít jak na to je trošku umění.

4. Naslouchejte

Při intimnější  konverzaci se vám může žena svěřit s problémy a obavami, které ji v životě v životě potkali. Mnoho mužů se jim přirozeně bude snažit pomoci jejich problémy vyřešit, ale to může být chyba. Většina žen nechce aby jim řešil jejich problémy někdo cizí, nehledě na to, že některé problémy ani vyřešit nejdou. Často pouze chtějí, aby jim někdo naslouchal a dokázal se do nich vcítit. Naučte se tedy naslouchat a chápat problémy, které může vaše budoucí partnerka mít a buďte ji oporou.

5. Oslovte ji správně

Nemyslete jen na sex a oslovte ženu něčím jiným. Bavte se o zájmech, sportu nebo klidně o počasí, ale nepoužívejte prázdné komplimenty a sexuálně laděné návrhy. Tím je bezpečné odradíte.

6. Vyzdvihněte svou osobnost

Ženy touží po muži, který ví co od života chce. V konverzaci se také bavte o svých cílech a plánech pro budoucnost. Svěřte se také jak svých cílů chcete dosáhnout. Ženy často hledají ambiciózního partnera, kterého mohou podpořit v tom co dělá.

6. Svěřte se s něčím osobním

Pokud se rande vyvíjí dobře, můžete se partnerce více otevřít. Nechte ji poznat praskliny ve vašem brnění a ukažte jí svou citlivou stránku. Povyprávějte ji o svém dětství, svěřte se se svými problémy. Tím že se odhalíte pomůžete budovat důvěru mezi vámi a je to jedna z nejúčinnějších strategií při seznamování.

7. Ptejte se na její názor

Komunikace se ženou by měla být ideálně oboustranně vyvážená. Naslouchejte jejím názorům a dejte jí prostor se vyjádřit. Nečekejte jen na další příležitost skočit ji do řeči.

Může se vám také líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..