Hledáte seznamku zdarma a bez registrace?

seznamky do kterých se nemusíte registrovat

Existují vůbec seznamky bez registrace?

Seznámení bez registrace je oblíbená vyhledávací fráze v internetových vyhledávačích. Anonymní seznámení s minimem vložených údajů může být na první pohled lákavé, ale obavy z prozrazení kontaktních údajů a nedůvěra v internetové seznamky vedou často k neúspěchu a zklamání. Základem dobrého seznámení je alespoň minimální poskytnutí informací o sobě a nejlépe také fotografie.

Nejde o to, že byste se bez detailního profilu neměli šanci seznámit, ale anonymní inzerát bez fotografie a alespoň několika údaji o sobě bude mít značnou nevýhodu.

Seznamky bez registrace jsou na internetu poměrně vzácné a nemají mnoho uživatelů a tak vlastně jedinou možností jak se seznamovat bez zadání alespoň základních údajů zůstávají inzertní servery jako Avízo (vychází i v tištěné formě) nebo Hyperinzerce. Tyto servery však nejsou primárně seznamky a proto mají jen omezený počet uživatelů. Mnohem jednodušší je vybrat si jednu z léty ověřený seznamek s registrací, které měsíčně navštěvují i statisíce seznámeníchtivých uživatelů.

 

Základní registrace do seznamky zabere jen pár sekund

Seznamky bez registrace jsou čistě anonymní a neposkytují ani základní ověření totožnosti. Takové seznamky jsou určeny spíše pro záletníky a různé podvodníky, než lidi toužící po skutečném vztahu. Zadání několika základních údajů včetně fotky a případně odeslání potvrzovací sms za pár korun dává větší šanci, že osoba u druhého počítače je skutečná. Čím více údajů do seznamky uživatelé vloží, tím více je ve finále zaručena i bezpečnost a nakonec i to i usnadňuje hledání partnera.

Registrace do seznamky Seznamte se
Registrace do seznamky Seznamte se zabere jen minutu

Co vyplňujete při registraci do seznamky

Nejzákladnější registrace do seznamky zahrnuje pouze zadání přezdívky a hesla a emailu. Nic víc většinou nepotřebujete. Jakékoli další informace jsou pak na dobrovolné bázi. Některé seznamky po vás budou chtít i registrační sms v ceně několika desetikorun, která slouží jako malá pojistka a pro případ porušení pravidel – přijdete pak o registraci i investovanou částku. Smsky využívají seznamky jako Rande nebo Štěstí naopak bez placení se můžete zaregistrovat například na Seznamte se. Všechny uvedené stránky mají přes 100 tisíc aktivních uživatelů, proto je seznamování se na nich mnohem jednodušší.

 

Anonymní seznamky pro záletníky

 

Další skupinou lidí jsou ti, kteří se chtějí seznámit anonymně, neboť hledají milenku či milence a tak z pochopitelných důvodů nechtějí nikde vystavovat své foto. Pro tyto případy existují speciální seznamky pro zadané (dejte si pozor na podvodné seznamky kde se komunikuje pomocí placených sms nebo s falešnými profily), které sdružují tyto uživatele. Příkladem může být například výborná seznamka Victoria Milan.

6 komentářů u „Hledáte seznamku zdarma a bez registrace?“

  1. Ahoj neznámí, ráda bych poznala příjemného může, s romantickou duší a úsměvem na rtech, se kterým bych mohla společně sdílet všechno to krásné, co život přináší… Pokuď jsi to Ty, budu moc ráda když se ozveš. Za tvou odpověď Ti předem děkuji.

    Odpovědět

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..