Gaykontakt – hodnocení a recenze gay seznamky

Gaykontakt je jednou z největších českých gay seznamek a v současnosti na ni najdete okolo 30 tisíc profilů uživatelů. Seznamka jako taková se hodí pro hledání vážného vztahu i pouhého flirtu a sexu, neboť mnozí užitatelé na seznamce vystavují i svá erotická fota. Sesterskou stránkou Gaykontaktu je seznamka Seznamte.se, která se zaměřuje převážně na hetetosexuální vztahy.

Registrace a přihlášení na Gaykontakt

Gaykontakt má velice jednoduchou registraci, stačí několik základních údajů a můžete si začít prohlížet profily. Pro naprosté usnadnění je zde také dostupná registrace přes Facebook, která ještě zrychlí přihlášení. Uživatelský profil je přehledný a umožňuje vložit vše co si myslíte, že by vašeho budoucího partnera mohlo zaujmout a to všetně sexuálních preferencí.

Ověření pravosti profilu

Po registraci do seznamky je vhodné ověřit svůj profil. To můžete udělat pomocí poslání své fotografie s aktuálním datem nebo přezdívkou do ověřovacího formuláře, nebo použitím hned svého aktivního profilu na Facebooku. Ověření sice není neprolomitelné ale mnoho podvodníků jistě odradí, neboť k jeho zdolání je potřeba jisté úsilí.

Uživatelské porostředí a funkce

gkontakt

Uživatelské prostředí seznamky je přehledné

Uživatelké prostředí je přehledné a orientace v něm zabere jen pár minut. K dispozici máte porobné vyhladávání podle krajů a zálib a také přehled uživatelů, kteří jsou zrovna online. Pokud se s někým seznámíte, mužete si jej přidat do přátel a uspoříte tak čas při hledání. Oproti seznamce Seznamte se je prostředí seznamky ochuzeno o magazín o seznamování, což ale není až tak na škodu.

Co je zdarma a co se platí

Na seznamce nenajdete reklamy a to znamená, že aby zaplatila svůj provoz jsou některé funkce placené. Bez plného členství si tak například neprohlédnete erotické fotky uživatelů (klasické fotografie samozřejmě vidíte) a omezeno je i posílání zpráv mezi uživateli. I se základním profilem ale jste schopni komunikovat s potencionálními partnery a seznamovací možnosti tak nejsou nijak omezeny.

Hodnocení seznamky Gkontakt

Seznamka Gaykontakt je zajímavým počinem na poli seznamek čistě pro homosexuální páry a nabízí spoustu aktivních profilů a stojí určitě za vyzkoušení. Pokud se obejdete bez zobrazování erotických fotek potencionálních partnerů, tak ji můžete využít i zdarma.

Gaykontakt

7

Funkce

7.0/10

Důvěryhodnost

7.0/10

Bezpečnost

8.0/10

Uživatelské prostředí

6.0/10

Hodnocení

7.0/10

Klady

  • Seznamka čistě pro Gaye
  • 25 tisíc profilů

Zápory

  • Některé služby placené

Může se vám také líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..