Nejlepší erotické seznamky – přehled

Erotické seznamky - recenze

Hledáte místo kde si můžete užít trochu příjemné konverzace a případně nezávazného sexu? Dnes se podíváme na kterých seznamkách můžete něco takového najít. Pro ty, co nehledají vážný vztah může totiž být s výběrem vhodného místa k seznámení trošku problém. Většina klasických seznamek sice s nezávaznými vztahy počítá, ale inzerátů na toto téma je minimum a proto se často nevyplatí se do zde vůbec registrovat. Pokud se navíc pokusíte oslovit někoho náhodně a zrovna neoplýváte mistrovskou úrovní konverzace, budete většinou považováni za „úchyla“ a v krajním případě přijdete i o účet. Pro usnadnění flirtování, lechtivé konverzace a sexuálních vztahů bez závazků proto vznikly speciálně zaměřené seznamky, kde se rozhodně ostýchat nemusíte.

V seznamu najdete jen seznamky, které nenabízejí placený sex. Kvůli vyrovnání poměru můžu a žen mají ženy vstup zdarma, zatímco muži platí měsíční členství.

Přehled oblíbených erotických seznamek

Erotických seznamek je u nás hned poměrně dost a proto je z čeho vybírat. Mnohé ale nemají dostatečnou návštěvnost a proto se na ně ani nevyplatí registrovat. Zde je proto výběr seznamek, které mají dostatečnou uživatelskou základnu a šance s maximální šancí na zajímavé zážitky.

Sex kontakty

seznamka sex kontakty

Seznamka Sex kontakty je výborným místem pro všechny sexu, flirtu a lechtivé konverzace. Tato seznamka je jednou z největších v ČR, sdružuje v sobě lidi všech možných zájmů. Díky přehlednému uživatelskému prostředí a přehledu lidí, kteří jsou zrovna online, můžete během chvíle začít hledat vhodný protějšek ke konverzaci. Drobnou nevýhodou je symbolický aktivační poplatek za vstup, který by měl pomoci odradit většinu podivných individuí, které se na těchto seznamkách bohužel vyskytují poměrně často. Málokdo je totiž ochoten platit znovu při zabanování účtu. Vyzkoušet seznamku je však možné zdarma, můžete se tak v klidu rozhodnout zda se do ní zapojíte nebo ne.

Přejít na seznamku

Flirt kontakt (Recenze zde)

recenze seznamky flirt kontakt

Flirt kontakt je jednou z největších flirtovacích seznamek na internetu a najít zde zajímavou známost téměř není problém. Zajímavou vlastností seznamky je vyrovnanější poměr mužů a žen, který se téměř blíží klasickým seznamkám. Nenajdete zde  deset mužů na jednu ženu jak je to obvyklé na jiných portálech. Součástí seznamky jsou také alespoň základní ověření pravosti profilu, což snižuje riziko podvodů a také seznam profilů uživatelů, kteří jsou zrovna online a nemusíte tak dlouho čekat na odpověď. Flirt kontakt rozhodně není špatnou volbou pro hledání lechtivých zážitků a obrovská uživatelská základna to jen potvrzuje. Registrace do seznamky je zdarma.

Přejít na seznamku

Victoria milán (Recenze zde)

Victoria Milan sex seznamka

O této seznamovací službě na tomto portálu již několikrát řeč padla, takže jen pro zopakování. Victoria je seznamka pro zadané, kde vdané ženy a ženatí muži hledají povyražení od běžného manželského života. Neznamená to ale, že je tato seznamka určena jen pro ně a i mnoho nezadaných zde určitě najde to, co potřebuje.

 

Přejít na seznamku

Sensuál flirt

sensual flirt

Klasická erotická seznamka, která je na trhu již několik let. Sensuál flirt je mezinárodní seznamka, kterou navštěvuje několik desítek tisíc čechů a řádově více cizinců. Pokud vám tedy nestačí jen naše republika a chcete si rozšířit obzory, lze tuto službu jen doporučit. Seznamka je k dispozici zdarma.

Přejít na seznamku

Nudisflirt- seznamka pro nudisty

nudisflirt seznamka pro nudisty

Nudisté a naturisté to nemusejí mít s poznáváním nových partnerů někdy jednoduché a proto je zde tato seznamka určená přímo pro ně. Nejedná se sice přímo o erotickou seznamku, ale kde jinde vám uživatelé odhalí už na profilovce i to co většinou jinde neuvidíte ani po několika týdnech chození :).

Přejít na seznamku

Amateři.cz

Amateři jsou velkým webem zabývajícím se sexem a vším kolem něho, ať už jde o placené služby, nebo jen publikování videí z intimního života jeho uživatelů. Amateři jsou zkrátka zajímavým webem pro erotickou konverzaci.

Přejít na seznamku

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..