Flirt kontakt – recenze seznamky

recenze seznamky flirt kontakt

Flirt kontakt druhou největší internetovou seznamek zaměřující se na sex a erotiku. Na seznamce najdete desítky tisíc profilů z celé republiky a Slovenska. Flirt kontakt rozhodně není určen pro vážná seznámení a lidé, kteří ji navštěvují o něj většinou ani nestojí. Své si tu ale najdou ti, kteří hledají nezávazný sex, flirt po chatu nebo třeba mají touhu vyměňovat si s někým nemravné fotky.

Flirt kontakt je zkrátka místem rozkoše, kde se můžete zdarma zaregistrovat a komunikovat s podobně smýšlejícími lidmi.

Registrace do seznamky Flirt kontakt

Registrace do seznamky je rychlá a stačí zadat jen minimum údajů. Pro plné využití seznamky je ale pak potřeba ještě ověření profilu, což však není nic složitého. Můžete buď poslat svou fotku spolu s aktuálním datem například z novin, nebo telefonicky ověřit pohlaví a poslední možnost je kontrola pomocí Facebooku, ale musíte mít aktivní profil, který nevykazuje známky falešného účtu. Po ověření již můžete bez obav využívat všechny služby seznamky.

Uživatelské prostředí

Uživatelské prostředí seznamky je moderní a přehledné a orientace v něm zabere jen pár vteřin. V seznamce můžete buď prohlížet jednotlivé profily nebo využít sekci uživatelů, kteří jsou právě online a začít chatovat ihned. K dispozici máte také vlastní profil, pomocí kterého můžete určit své sexuální preference a zájmy spolu s profilovými a erotickými fotografiemi.

užiivatelské prostředí seznamky flirt kontakt

Placené služby seznamky

Flirt kontakt je v základnu zdarma, ale pro maximální využití služeb si musíte připlatit. V základu totiž dochází k omezení zpráv, které jsou odeslány o něco později, než je pošlete vy a komunikace se tak zdržuje. Ne že by to bylo nějak výrazně omezující, když odpovědi na zprávy dostanete až druhý den, ale pro plynulejší komunikaci je možná lepší si na zkoušku pořídit placené členství. Dalším omezením neplaceného členství na Flirt kontaktu je omezené zobrazování některých erotických fotografií, které si uživatelé dávají na profil. Nemůžete tak vidět všechny fotky a to může mít vliv i na výběr partnera.

Hodnocení seznamky Flirt kontakt

Tato seznamka tvoří jedinečné prostředí, kde se mohou potkávat lidé hledající nezávazný vztah a nové sexuální zážitky. I když jde o částečně placenou seznamku, je možné se v ní pohybovat i zdarma, byť s menším omezením a proto určitě stojí za vyzkoušení. I když jsou na Flirt kontaktu doslova statisíce profilů, je nutné předpokládat, že velká část jich jíž není funkční. I tak jsou zde ale průměrně stovky uživatelů online při každém přihlášení a další desetitisíce aktivních profilů u které na reagují na zprávy. Stačí tedy krátká registrace a vaše nové sexuální dobrodružství může začít.

Registrace do seznamky Flirt kontakt

Flirt kontakt

7.6

Funkce

8.0/10

Důvěryhodnost

7.5/10

Bezpečnost

5.0/10

Uživatelské prostředí

9.5/10

Hodnocení

8.0/10

Klady

 • Možnost vyzkoušet zdarma
 • Hodně uživatelů
 • Základní ověření profilů

Zápory

 • Některé služby placené

1 komentář u „Flirt kontakt – recenze seznamky“

 1. Myslím že flirtkontakt je v pohodě akorát se mi nelíbí moc podmínky plateb na které je potřeba si dát pozor,protože jakmile zaplatí kartou tak už neprobíhá třeba klasické ověření sms ale platba proběhne okamžitě a podle doby na kolik měsíců si člověk zaplatí už strhávání z účtu probíhá automaticky.
  Vše je nějak uvedeno v jejich podmínkách ale přiznejme si že většina uživatelů si podmínky jen tak prolétne.Vlastní registrace včetně platby je otázkou pár minut horší je to s pozastavením platby.
  Žádná emailová komunikace přez email s naskenovanou žádostí nebo něco podobného neexistuje.
  Je potřeba nejdříve to oznámit na podporu a pak si stáhnout jejich formulář,hezky to vypsat a poslat poštou což je v dnešní elektronické době katastrofa.

  Odpovědět

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..