Evropská seznamka – recenze a hodnocení

Evropská seznamka recenze a hodnoceníEvropská seznamka (konkrétně www.evropska-seznamka.cz) je mezinárodní seznamovací agentura jež se zaměřuje výhradně na ženskou klientelu. Pánové, pokud nejsou zahraničního původu mají zkrátka smůlu.

Principem Evropské seznamky je spojovat zájemce z placených zahraničních stránek, které tato společnost rovněž provozuje s českými ženami, pro něž je seznamka naopak zdarma.

Registrace a funkce seznamky

Registrace žen je  složitější než u jiných seznamek. Na rozdíl od nich totiž Evropská seznamka přímo vyžaduje vyplnění celého profilu. Vedle svého pravého jména tak musíte uvést například zda jste věřící, ráda vaříte nebo vlastníte řidičák a auto. Bez uvedení těchto údajů máte zkrátka smůlu a registraci nedokončíte. Mimo klasických údajů je vyžadováno ještě vyplnění jednoho z komunikačních kanálů (ICQ, Skype, Telefon).

Po zadání všech údajů o sobě je ještě nutné zadat požadavky na budoucího partnera a nahrát profilovou fotku. Teprve poté se konečně můžete přihlásit.

Uživatelské prostředí Evropské seznamky

Uživatelské prostředí je přehledné a ve vyhledávání si můžete vybírat přesně podle svých preferencí. Komunikace probíhá pomocí interních zpráv, livechatu nebo externě přes kontakt, který jste na sebe zanechala v profilu.

Ženy si mohou vybírat z nabídky 9 tisíc mužu, problémem však je, že je jich aktivních jen zlomek a už tak malý výběr partnerů se tím ještě zmenšuje. Seznamka se rovněž chlubí již 395 seznámenými páry, což je na první pohled sice pěkné číslo, ale je nutné si uvědomit že Evropská seznamka funguje už od roku 2003!. Další problémy zjistíte jakmile se porozhlédnete po diskuzích probíhajících o této stránce na internetu.

Uživatelky si stěžují hlavně na podvodné profily s falešnými jmény a „úchyly“ na které je třeba s dát pozor. Není tedy sice vyloučeno, že se na Evropské seznamce nedá seznámit, ale vyžaduje to ještě větší obezřetnost než při seznamování v Čr. Na stránce podvodnefirmy.cz najdete spoustu příkladů podvodných emalů a žádostí o peníze aby mohli nápadníci přicestovat do ČR.

Hodnocení Evropské seznamky

Zajímavou myšlenku seznámování mezi národy bohužel trochu kazí malá uživatelská základna a spousta podvodníků, kteří se na stránkách vyskytují. Pro ženy je nicméně vstup na portál zdarma takže možná za vyzkoušení stojí. Pro české muže je ale vstup do uzavřen a musí se porozhlédnout někde jinde.

Evropská-seznamka.cz

5

Funkce

6.0/10

Důvěryhodnost

6.0/10

Bezpečnost

2.0/10

Uživatelské prostředí

7.0/10

Hodnocení

4.0/10

Klady

  • Mezinárodní seznamka
  • Zdarma

Zápory

  • Jen pro ženy
  • Podvodné profiy
  • Jen 9 tisíc uživatelů

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..