ELITE Date – RECENZE a zkušenosti se seznamkou

elite date

Seznamka Elite Date

Dnes se podíváme na Elite date, což je česká seznamka zaměřená výhradně na vážná seznámení. Základní myšlenkou seznamky je poskytnout kvalitní, rychlé a hlavně bezpečné seznámení pokud možno na celý život. Součástí každé registrace je podrobný dotazník sestavený psychology, který pomáhá určit osobní preference uživatele a následně pomáhá vybrat partnery, kteří se k sobě opravdu hodí. I když se v tomto případě nejedná o extra velkou seznamku, uživatelská základna Elite date je poměrně široká a aktivní.

 

Jak probíhá registrace na Elite date

Oproti jiným seznamkám je vstup do seznamky poněkud ztížen. Po vyplnění základních údajů je vám totiž nabídnut psychologický dotazník, jehož vyplnění zabere asi 10-20 minut. Na základě tohoto dotazníku vám pak budou nabízení potenciální partneři. Plný přístup do seznamky dostanete ale až po nahrání dvou fotografií a vyplnění celého profilu. Možná je také registrace přes Facebook.

Zde se můžete registrovat
 

Uživatelské prostředí a funkce

Uživatelské prostředí je přehledné a podrobné filtrování uživatelských profilů hodně pomáhá při hledání. Zajímavou funkcí hledání je zobrazování aktivity uživatelů a můžete tak oslovit jen ty, kteří jsou aktivní. I hned po přihlášení máte možnost oslovit potenciální partnery na základě vyplněného dotazníku, nikdo vás však nenutí se podle něj řídit a máte tak při hledání naprosto volné ruce.

Součástí Elite date je i poradna v niž pravidelně přibývají zajímavé tipy a články o seznámení a příběhy uživatelů. Pokud nenajdete odpověď na váš dotaz, můžete jej sami položit.

První oslovení je vždy to nejtěžší, a proto nabízí seznamka pro stydlivější a nesmělejší povahy hned několik možností, jak začít konverzovat bez rozpaků. Můžete tak poslat virtuální úsměv, „pošťouchnout partnera, poslat ty se mi líbíš“ nebo upozornit na to, co máte podle dotazníku společné.

Většina funkcí na Elite date je zdarma, pro plné využití je ale nutné jako u většiny dalších seznamek zaplatit měsíční poplatek. Hlavním důvodem placení je odfiltrování uživatelů, kteří nemají o seznámení skutečný zájem a ověření kontaktních údajů. Díky tomu jsou na Elite date u všech profilů ověřena pravost a je zde minimum podvodů.

 

Jaká je aktivita uživatelů na seznamce

Rozhodli jsme se pro malý test. Na seznamce jsme si založili dva testovací profily s fotkami muže a ženy středního věku. Záměrně jsme vybrali subjektivně nepříliš atraktivní fotografie, abychom test lehce ztížili a s každým profilem jsme poslali krátkou zprávu 15 potenciálním partnerům. Po zaregistrování si samozřejmě můžete zvolit, zda budete vybrat podle preferencí v dotazníku, ale pro náš test jsme si naše „objeti“ zvolili pouze procházením přihlášených uživatelů.

Výsledky byly poměrně překvapivé. Zatímco mužskému profilu se ozvalo zpět 8 žen a u pěti bylo dokonce domluveno setkání, ženě odepsalo hned 12 zájemců a pozdější pozvání na rande jich přijalo rovnou 9. Jde tedy vidět, že lidé na Elite date mají o seznámení opravdu velký zájem.

 

Zrušení účtu na Elite date

Se zrušením účtu nejsou u Elite date žádné problémy, stačí napsat na podporu a během pár hodin vám vyhoví. Je to česká seznamka a proto nemusíte posílat dopisy do zahraničí jako je tomu například u BE2.

 

Hodnocení seznamky

Pokud hledáte vážné seznámení, je Elite date tou nejlepší možností. Široká základna aktivních uživatelů a absence falešných profilů spolu s vysokou bezpečností jsou ideální faktory pro pohodlné seznamování. Pokud to se seznamováním myslíte vážně, nebojte se si připlatit za prémiové členství, které vás zbaví všech omezení, neplaceného účtu.

Navštívit seznamku Elite Date

Elite date

9.2

Funkce

8.8/10

Šance na seznámení

9.3/10

Bezpečnost

9.3/10

Uživatelské prostředí

9.0/10

Hodnocení

9.4/10

Klady

 • Vysoká šance na seznámení
 • Systém porovnání profilů
 • Desetitisíce uživatelů

Zápory

 • Bez placení jen omezené funkce
 • Delší registrace

Může se vám také líbit...

8 Odpovědí

 1. Karel napsal:

  Funkce

  8

  Šance na seznámení

  8.8

  Bezpečnost

  7.9

  Uživatelské prostředí

  10

  Hodnocení

  8.9

  Zatím spokojenost. Uvidíme jak se to vyvrbí.

 2. David napsal:

  Funkce

  8.5

  Šance na seznámení

  7

  Bezpečnost

  9

  Uživatelské prostředí

  9

  Hodnocení

  9.6

  Za mne velmi dobré. Sebereklamu „elitní seznamka pro vzdělané a pro manažery“ je třeba brát s rezervou, ale registrované profily jsou velmi solidní a silně překračují průměr. Informace o osobách jsou velmi dobře strukturované, je šance se něco o druhém dozvědět už jen z profilu. Některé drobnosti lze vytknout – např. funkce Zaujal(a) jsi mne, Odpověď na otázku a Líbí se mi, že…, vedou stejně na Zprávu, čili jsou v podstatě zbytečné. Ale přesto hodnotím jako nejlepší seznamku.

 3. Dana napsal:

  Funkce

  9.1

  Šance na seznámení

  9.3

  Bezpečnost

  8

  Uživatelské prostředí

  9

  Hodnocení

  9

  Jsem s Elite date spokojená. Uživatelské prostředí se mi líbí a je z čeho vybírat :). Už za první hodinu a mi přisly tři odpovědi na inzerát, takže zatím bez problémů.

 4. Klárka napsal:

  Funkce

  7.3

  Šance na seznámení

  9

  Bezpečnost

  10

  Uživatelské prostředí

  8.5

  Hodnocení

  9

  Já jsem spokojená. Platila jsem si půlroční členství a seznámila jsem se za 4, takže jsem ho ani nestihla celé využít. Nedělají problémy s výpovědí ani člsntví neobnovují jako na jiných seznamkách, což teda dost oceňuju. Komunikace s vedením i administrátorkama pohodová. Věk do 45 už dávno nemají, to jsem se ptala, to byl prý původní záměr, už to limitované není. 🙂

 5. Téra napsal:

  Funkce

  9

  Šance na seznámení

  9

  Bezpečnost

  9

  Uživatelské prostředí

  9

  Hodnocení

  9

  Já si koupila jen 2měsíční členství a vypadá to, že ho ani celé nevyužiju. Lidí na úrovni je tam fakt dost. Muži pohlední i vzdělaní, já si vybrala 4 adepty na schůzky, s jedním už chodím a členství nejspíš příští týden stopnu ať nedávám zbytečně šance někomu jinému, kdo můj profil vidí. Prezentují se jak seznamka na úrovni a fakt jsou.

 6. Veru napsal:

  Funkce

  9

  Šance na seznámení

  9

  Bezpečnost

  9

  Uživatelské prostředí

  9

  Hodnocení

  9

  Já si taky celkem chválím. Dala jsem na radu adminky, volala jsem s ní (což cením, málokterá seznamka to má) a nejdřiv si nastavila podmínky do filtru. Ukázalo mi to lidi, kteří splňují to co chci (věk, výška, vzdělání, bydliště, děti, kuřák…). No a protože se mi nabídka líbila, koupila jsem si půlroční člnestí za 799. Zatím sice nejsem seznámená, ale už si dopisuju se třema chlapama. Schůzka zatím jedna a pán byl solidní. Jiskra ještě nepřeskočila, ale zatím si pořád píšeme. Uvidíme. Jednání solidní, doporučím klidně i ostatním. Dávám všude 9tky, vždy je prostor pro zlepšení.

 7. Martina napsal:

  Funkce

  8.6

  Šance na seznámení

  10

  Bezpečnost

  9.6

  Uživatelské prostředí

  9.2

  Hodnocení

  9.5

  No za nás ELITE date jedno velké díky. Už spolu bydlíme a zatím to vypadá fajn. Dáváme v hodnocení od 1 do 5 jedničku podtrženou. 🙂 Ten poplatek 602 Kč mi za tu lásku stál!!!!! Nebojte se lidi, neseznámíte se tam asi za den, ale když budete aktivní, tak tam veliká šance je. Chybí mi tam jen on-line chat.

 8. Kamil napsal:

  Funkce

  7.8

  Šance na seznámení

  8.6

  Bezpečnost

  9

  Uživatelské prostředí

  8.1

  Hodnocení

  9

  solidní seznamka, placená, ale na úrovni

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..