Edarling – zkušenosti s touto seznamkou

Edarling

Edarling je jednou z největších a nejznámějších seznamek v ČR a proto není na škodu se na ni podívat podrobně. V této recenzi si tedy projdeme registraci, funkce seznamky a zkusíme namátkou oslovit několik uživatelů jestli jsou aktivní a budou odpovídat.

Registrace

Registrace na eDarling je poměrně zdlouhavá a nedá se moc urychlit. Seznamka totiž pracuje na základě porovnávání profilů uživatelů (tzv. matching) podle osobních preferencí, zájmů a povahových vlastností. Podle vyplněného dotazníku pak na základě vyplněných údajů a psychologických poznatků nabídne možné partnery, kteří by se k vám měli hodit nejlépe. Dotazník sice můžete vyplnit prostým klikáním, ale je lepší postupovat opravdu pečlivě, protože jinak zbytečně promarníte tuto zajímavou funkci.

edarling registrace

Po registraci, chvíli trvá než seznamka zpracuje zadaná data a vyhledá vhodné partnery. eDarling je sice placené seznamka, ale většinou dostanete zkušební období zdarma, takže můžete v klidu vyzkoušet všechny její funkce. Protože moje zkušební období již vypršelo, rozhodl jsem se využít slevovou akci a zaplatil si  pro tuto recenzi měsíční členství za 199 Kč.

Uživatelské prostředí

Pokud jste při registraci vyplnili opravdu celý dotazník, bude váš uživatelský profil už kompletní a tak se můžete hned pustit do seznamování. Seznamce sice pár minut trvalo, než vyhodnotila dotazník a vyberala podle něj možné partnery, ale pak už nic nezdržuje a můžete si vybrat třeba z několika desítek výsledku.

Uživatelské prostředí seznamky je jednoduché a rychle jsem si na něj zvykl. Kromě přehledu partnerů zde najdete nastavení profilu a vstup do seznamovací poradny.

edarling uživatelské prostředí

Jak se seznamuje na eDarling?

Mezi mé hlavní požadavky pro hledání partnera určitě patří vzdálenost od bydliště. Nejsem totiž příznivce vztahů na dálku a proto mě příjemně překvapilo, že i v mém městě s asi 10 tisíci obyvateli mi eDarling našel přes 30 potencionálních partnerek. Jednou z nich byla dokonce i moje dlouholetá kamarádka.

Čistě pro účely recenze (mám už pár let přítelkyni) jsem si ale nakonec vybral 5 profilů uživatelek, které bych oslovil, kdybych zadaný nebyl. Byly to hezké a atraktivní slečny ve věku 25-31 let s veselou povahou, nekuřačky a milovnice sportu. Zatím to vypadá, že eDarling opravdu vybral ženy přesně podle dotazníku. Svým možným partnerkám jsem napsal krátký vzkaz. Nic zvláštního, jen něco o sobě, ale doufám že zapůsobí.

Pokud nechcete oslovit partnery pomocí vzkazu, mate ještě další možnosti. Můžete odeslat předem připravené otázky na věci, které vás o dané osobě zajímají, nebo poslat smailíka. Já ale zvolil klasický vzkaz, protože se mi zdá, že tyto metody jsou spíše pro nesmělé.

Výsledky experimentu byly hodně zajímavé, nejsem žádný Casanova a vzkaz nebyl moc zajímavý, ale i tak jsem měl do druhého dne hned čtyři odpovědi. To jsem opravdu nečekal. Mohl bych to zkoušet i dál, ale jsem zadaný takže jsem se holkám omluvil že z toho nic vážného nebude a nabídl jim, že můžeme třeba zajít na kafe.

Jak hodnotím eDarling

Z mého pohledu tahle seznamka splnila očekávaní. Našel jsem tam přesně to, co jsem hledal a vyplatila se i ta delší registrace. Líbí se mi hlavně, že oslovené slečny oproti jiným seznamkám opravdu odepsaly a mají stejné zájmy a pohled na svět jako já. Takže i když jsem od této seznamky nic nečekal, možná nakonec díky eDarling najdu pár nových kamarádek. Protože přátel prostě není nikdy dost.

Stránky seznamky Edarling

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..