eDarling recenze a zkušenosti

EDARLING-logo

Seznamka Edarling

Seznamka Edarling je jednou z největších na českém internetu a proto nabízí široký výběr potencionálních partnerů. V současnosti na Edarling najdete 19 milionů lidí z celé Evropy a přes 300 tisíc čechů. Seznamka je zaměřena na uživatele, kteří hledající vážné seznámení a dlouhodobý vztah. To však neznamená, že zájemci o jiný typ seznámení mají smůlu, protože uživatelská základna je široká a každý člověk je jiný.

 

Výhody seznamky eDarling

eDarling využívá pro výběr partnerů tzv. matching, což znamená, že doporučuje partnery na základě jejich osobnostních profilů. Při registraci vyplníte speciální psychology sestavený formulář, který by měl pomoci při výběru partnera. Na základě porovnání osobností vám pak eDarling posílá seznamovací nabídky. Díky matchingu byste tak měli najít protějšek, který se k vám opravdu hodí. Součástí seznamky je také poradna, ve které jsou pravidelně publikovány články o seznamování.

seznamovací formulář na eDarlingu

Ukázka seznamovacího formuláře na eDarlingu

Bezpečnost a funkce eDarling

Na eDarling fungují jen ověřené uživatelské profily, takže je velká šance se vyhnout podvodníkům, kterých je na ostatních seznamkách plno. Pokud do profilu někdo vloží očividně nepravé informace nebo se registruje falešnými údaji, je mu zablokován účet. Registrace do seznamky je tedy podmíněna placenou registrací, která zároveň zabraňuje tvorbě falešných účtů. Bez zaplacení registračního poplatku si sice můžete vytvořit účet, ale bude vám chodit jen méně potencionálních nabídek oproti placenému účtu a nemůžete volně procházet mezi uživateli.

Díky tomu se váš pobyt na seznamce může zbytečné prodlužovat. U placeného účtu je garance vrácení peněz – pokud si do půl roku nenajdete partnera, dostanete další půlrok zdarma. Při placení si taky musíte dát pozor na automatické prodloužení plateb, které však jde při prvním zaplacení zrušit. Poté je nutné zrušit placení emailem!

Na internetu lze najít názory, že jde o podvodnou seznamku, ale většinou se nezakládají na pravdě, nebo jsou způsobeny neznalostí. Hlavní výhrady jsou proti automatickým platbám, které však jdou bez problému zrušit. Navíc je tady neplacený režim, který sice má jistá omezení, ale můžete díky němu seznamku bez obav vyzkoušet.

Jak se na eDarling hledají partneři?

Při seznamovaní máte k dispozici dvě funkce. První je klasické vyhledávání a druhou jsou doporučení podle vyplněného dotazníku, které pravidelně dostáváte. Doporučení jsou poměrně přesná a je velká šance, že mezi nimi vyberete. Omezeni jsou ale majitelé neplacených profilů, protože získají maximálně 5 doporučení za den, zatímco placené účty jich mají až 20.

Hodnocení eDarling

eDarling vůbec není špatná seznamka pro ty, kteří hledají vážný vztah. Za pár stovek korun ročně nabízí poměrně zajímavé služby a základnou stovek tisíc českých uživatelů. Mezi uživatelskými profily se nenacházejí žádné podvodné účty a u placené seznamky máte prakticky stoprocentní jistotu, že registrovaní uživatelé mají o seznámení opravdu zájem.

 

Přejít na seznamku Edarling

eDarling

8.3

Funkce

7.7/10

Důvěryhodnost

8.9/10

Bezpečnost

8.7/10

Uživatelské prostředí

7.9/10

Hodnocení

8.5/10

Klady

 • Známá a seriózní seznamka
 • Bezpečnost
 • Vysoká šance na seznámení
 • Mnoho profilů
 • Vědecký dotazník

Zápory

 • Pro všechny funkce je nutný poplatek
 • Delší registrace

Může se vám také líbit...

6 Odpovědí

 1. Linda napsal:

  Funkce

  9

  Důvěryhodnost

  10

  Bezpečnost

  10

  Uživatelské prostředí

  7.5

  Hodnocení

  9

  Málem mě odradil delší registrační dotazník, ale nakonec jsem spokojená. Navrhovaní partneři žijí blízko mě a nemusím proto nikde cestovat. Zatím si píšu s jedním sympatickým gentlemanem z Olomouce a snad se brzy potkáme i osobně. V mém věku už je těžké se s někým seznámit a proto oceňuji, že to jde i takto.

 2. Iveta napsal:

  Funkce

  0

  Důvěryhodnost

  2.5

  Bezpečnost

  3.9

  Uživatelské prostředí

  3.8

  Hodnocení

  9.4

  Před čtyřmi lety jsme se s partnerem seznámili pomocí seznamky e-darling. Zprvu jsme se naštěvovali a jezdili jeden za druhým, přítel má syna, já dcerku. Nechtěli jsme být sami, samota je hrozná, lepší se to táhne ve dvou, vychováváme tak dvě děti a jsme šťasní…… Žijeme spolu spokojeně a šťastně. Iveta

 3. Míra Mašek napsal:

  Nejsem žádný počítačový gigant. S použitím edarling zápasím jen pár dnů. Nepochopím,proč mi tvrdí o mém heslu že je neplatné,nebo mě neustále vyzývá k registraci,i když už registrován jsem. Někomu se možná edarling osvědčil,mně ale začíná mrzet,že jsem jim důvěřivě poslal prachy za takové sra.ky

  • Admin napsal:

   Zkuste napsat na podporu. Určitě vám ochotně poradí jak účet zprovoznit. Nebo si zkuste obnovit heslo, protože jej máte možná opravdu špatně. eDarling totiž nemaže účty bezdůvodně.

 4. Martina napsal:

  Funkce

  5.3

  Důvěryhodnost

  9.5

  Bezpečnost

  9.6

  Uživatelské prostředí

  8.2

  Hodnocení

  4

  Na edarlingu jsem byla zaregistrována celkem 2x s odstupem cca 2 roku. Dobrou vlastnosti je to, že tam opravdu nenarazíte na falešné profily anebo nějaké úchylaky, ano v tom je tato seznamka seriózní. Nicméně tuto aplikaci nedoporucuji, byla pro mě obrovským zklamáním. Přestože jsem si velmi pečlivě vyplnila profil a požadavky, matching byl nevhodný (jeden z příkladů byl třeba striktní požadavek na věk anebo výšku, tj. nejít pod určitou hranici). Celkově si nemyslím, že pověřit počítač matchingem je dobrá volba. Jednou z velmi nepříjemných funkcí je automatické strhnutí předplatného na další období! Nepřijde vám žádné upozornění o konci předplatného a automaticky se vám peníze strhnou z účtu. Vy sami si musíte zažádat o zrušení profilu a předplatného zavčas. V dnešní době, kdy člověk nemá čas na to, aby si hlídal všechny termíny, a vzhledem k tomu, že tohle není platba daní, u nichž neznalost zákona neomlouvá, mi přijde tento přístup k zákazníkovi vypocitavy. Edarling byl pro mě velkým zklamáním a návrhy partnerů nikdy neodpovídaly memu nastavení (a představám). Inu, utvrzení pro mě, že seznamky opravdu nejsou pro mě. Hodně štěstí všem nezadanym.

 1. 23. 6. 2015

  […] preference s jinými uživateli. Tato funkce je určitě užitečná a na rozdíl od například od eDarling můžete porovnávat profily přímo ve vyhledávání. Pro některé uživatele může být také […]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..