10 chyb které můžete udělat na seznamce

Chyby při seznamováníTento článek platí jak pro muže, tak i pro ženy, ačkoli je někdy psán v mužském rodě. Dozvíte se, jak se úspěšně seznámit a neudělat při tom chybu.

1. Mějte pár svých fotografií veřejně

Nebudeme si nic nalhávat, ale pravdou je, že lidé s fotografiemi, mají větší šanci na seznámení. Navíc nebudete na prvním rande zklamaní, že nefunguje chemie, protože ta prostě chtě nechtě fungovat musí. Snažte se o dvě až tři přirozené nevyumělkované fotografie a rozhodně se vyhněte opileckým fotkám s vašimi přáteli.

2. Nelžete

Lhát se nemá, to nás učí od dětství. Nejen že je to pravda, ale lež má doopravdy krátké nohy. Málo kdo je tak dobrý lhář, takže by se vám mohlo stát, že si nebudete pamatovat, v čem jste lhali, a tak byste mohli mít pěkné faux pas.

3. Nedělejte všeználka

Všude jsem byl/a, vše jsem viděl/a, všechno znám, jsem vládce všech moří. Tak takto opravdu ne! Nedávejte nikomu najevo, že jste něco víc než druzí. To jak jste skvělí, může daná osoba poznat osobně, takže jí to nemusíte vypisovat.

4. Nemluvte pouze o sobě

Zajímejte se i o osobu, s kterou se seznamujte. Nesnažte se oslňovat a mluvit pouze o sobě. Ptejte se jaké má zájmy, jaký měla den, co má/nemá ráda. Jednoduše nebuďte sobci.

5. Nepište si s danou osobou každý den

Vyhnete se tak nepříjemnosti, kdy si nemáte co říct. Co si budeme povídat, po nudném dni v práci, nemáte až tak úplně náladu na vypisování. Navíc říkat někomu, že vás dnes naštval šéf – to asi moc zajímavé nebude. Podnikli jste ale o víkendu zajímavý výlet? ,,Pochlubte se“!

6. Nesnažte se být vtipní za každou cenu

Přehnaná vtipnost totiž často přechází do trapnosti, o což určitě nestojíte. Méně je někdy více.

7. Nedělejte ze sebe chudáka

Nebrečte nad nespravedlivým světem, nad tím, jak se na vás lepí smůla. Možná jste smolař, ale nemusí to všichni vědět. Kdo by chtěl věčného pesimistu a plačku?

8. Šetřete se sladkými slůvky

Nebudete tak vypadat jako zoufalec. Navíc byste tím mohli osobu na druhém konci monitoru dost vylekat.

9. Nedávejte na odiv příliš velký zájem

Tím nemáme na mysli, abyste osobu odpálkovali při první příležitosti. Nedejte však na sobě znát, jak moc toužíte po vztahu, ačkoli po něm opravdu toužíte.

10. Nebuďte majetničtí

Pokud vám dotyčná osoba, ke které chováte sympatie, napíše, že si vyrazila s někým jiným ven, nebuďte naštvaní nebo to alespoň nedávejte najevo.

 

Doufáme, že vám naše rady pomůžou při seznamování a že najdete správným protějšek!

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..