Čeho si všímat u mužů na prvním rande?

rande s mužemMilé dámy, máte před sebou první schůzku a trnete hrůzou, s kým budete mít tu čest? Pokud jdete na první rande, všímejte si drobností, které vás přesvědčí, že je to ten pravý nebo naopak utvrdí v tom, že je načase vzít nohy na ramena!

Nikdo není dokonalý

Obecně známá pravda, že nikdo není dokonalý, platí u mužů stejně jako u žen. Tak jako vám bude váš protějšek tolerovat některé chyby, nemůžete ani vy lpět na titěrnostech, které nejsou v pevném svazku vůbec důležité. Co vás ale může hned na první schůzce odradit od pokračování vztahu a utvrdit o tom, že tenhle chlap opravdu není to pravé ořechové, je jeho špinavé oblečení a pozdní příchod.

Tyto dvě chyby ženy horko těžko tolerují a jak z průzkumů vyplývá, raději se otáčí na podpatku a odchází. Špinavé oblečení, popřípadě nepříjemný odér prozradí už na prvním rande, že se jedná o muže, který se nemyl a špinavé nebo snad děravé oblečení je jen vizitkou toho, že příště by to mohlo dopadnout mnohem hůř. Takže, drahé ženy, pokud si váš vyvolený vezme na první schůzku košili se skvrnou, děravé ponožky nebo snad místo parfému se za ním line nepříjemný hospodský zápach, raději utečte!

 

Visáž partnera si dobře ohlídejte. Zdá se vám, že přišel s kruhy pod očima nebo se vám zdá, že má ještě dvě promile alkoholu v krvi? Pak si dejte pozor! Může jít o nenapravitelného pařmena, který žije nočním životem a aniž by si dal po akci „voraz“, aby na vás udělal lepší dojem, přišel zkrátka v nevhodném stavu. Ještě horší kombinací je fakt, pokud vám o své protančené noci s cizími ženami povídá jako nejlepší kamarádce. Tady jasně ruce pryč!

Rande bez bontonu

Žena by na rande měla vždy dorazit až druhá a posvítit si na svůj (možná) budoucí protějšek. Ten by měl způsobně sedět u stolu a projevit chování gentlemana. Podání ruky, stanutí a pozdravení jsou jasným signálem vychování. Jestliže tomu vašemu ale tato gesta nejsou příliš blízká, dokážete si ho představit třeba v divadle nebo při rodinné večeři? To by mohlo být pěkné fiasko! Mnoho o partnerovi prozradí i výběr místa prvního setkání. Ta nejhorší zaplivaná putyka může být varováním, že se jedná o místního štamgasta, který se neobtěžoval hledáním něčeho serióznějšího a příhodnějšího na první rande. Stejné mínus čeká muže, kteří vás vytáhnou do hospody na meníčko, aby ušetřili pár korun, anebo za vás snad raději objednají to nejlevnější z jídelního lístku.

Velký vykřičník visí i nad muži, které ženy s oblibou označují za mamánky. Jestliže se vám už na první schůzce zmíní o tom, že stále bydlí s matkou, která mu vaří, pere, žehlí, stele nebo snad chystá věci do práce či školy, pozor na to! Mamánci jsou snad ještě horší variantou mužů, kteří jsou sebestřední a mluví pouze o sobě. Nezapomínejte, že první rande je o vzájemném poznávání, které by nemělo být v režii pouze jednoho z vás, takže pokud nechcete žít ve stínu jeho ega, zaplaťte za sebe a běžte svého vyvoleného raději hledat jinam!

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..