Badoo recenze a hodnocení seznamky

badoo seznamka

seznamka baddo

Seznamka Badoo je poměrně známou seznamovací službou a sociální sítí na které najdete desítky tisíc uživatelů. Seznamku však nejde brát příliš vážně, protože většinu uživatelů získala díky masivnímu spamování. Při registraci přes Facebook totiž automaticky rozešle pozvánku všem přátelům.

Dalším problémem seznamky je neschopnost smazat účet a masívní rozesílání emailů do schránky. Největší podíl uživatelů na seznamce je mezi mladšími ročníky a Badoo tak slouží spíše jako sociální síť. Kromě vážných vztahu slouží Badoo také jako nezávazný chat a místo pro flirtování.

Ověření pravosti účtu je na Badoo mimo placeného programu prakticky nemožné a to může nahrávat různým podvodům a šprýmařům, kteří se vydávají za někoho jiného. Seznamka je zdarma, ale za plnou funkčnost si, ale musíte připlatit. Poplatky platíte za zvýraznění profilu na hlavní straně, přednostní zobrazení profilu, a neomezené oslovování uživatelů. Bez placené registrace můžete psát jen na omezené množství profilů.

Registrace na Badoo

Na Badoo se mohou přihlásit všechny osoby starší 18 let. Stačí vyplnit základní údaje – jméno, věk, bydliště a přidat foto, bez kterého se neobejdete. Registrovat se je možné také přes Facebook. Přihlašovat se je možné i pomocí mobilní aplikace.

Uživatelské prostředí

Uživatelské prostředí se na Badoo za poslední roky poměrně dost změnilo. V profilu se poměrně rychle zorientujete, ale není úplně intuitivní. Při vyhledávání uživatelů se profily zobrazují jednotlivě a další se zobrazí teprve po ohodnocení předchozího. Takové vyhledávání je zdlouhavé, ale jde obejít změnou nastavení ovládání. Mnoho služeb seznamky je navíc placených.

Překvapilo mě například, že musíte zaplatit částku v řádu stovek korun za obyčejnou sadu smailíku. Placené je rovněž jakékoli zvýraznění profilu mezi ostatními uživateli. Pokud na Badoo hledáte své již registrované přátele, můžete k tomu použít své přihlašovací údaje do mailu, ale to nelze doporučit kvůli následnému spamu. Pro ověření účtu je nutné zadat telefonní číslo.

baddo recenze

Názory uživatelů

Na internetu je hodně lidí, kteří Baddo zkoušeli a několika z nich se tam dokonce podařilo najít vztah. Bohužel ale zejména muži si stěžují, že se seznamkou nemají moc dobré zkušenosti a na jejich vzkazy nikdo neodpovídá. Je tedy otázkou zda to je vinou jejich vzhledu, nebo seznamkou, která velkou část uživatelů získala spamováním a prakticky neumožňuje smazání profilu.

Hodnocení seznamky

Badoo je spíše sociální sítí než seznamkou. Sice nemůže konkurovat Facebooku, ale i tak má bohatou uživatelskou základnu. Nevýhody jsou naopak zřejmé: spam a nemožnost smazání účtu. Přes tyto nevýhody ale tato seznamka stojí za vyzkoušení. Většina uživatelů zde sice trvalý vztah nehledá, ale pro nová přátelství nebo flirt je tato seznamka ideální. Registrace na Badoo

Pozor: Jednou vytvořený účet již nejde smazat! I přesto, že jsem účet zrušil už před lety, stále jsou na Badoo mé fotky a kdokoli mi může napsat!

Badoo

4.9

Funkce

4.8/10

Důvěryhodnost

4.0/10

Bezpečnost

4.7/10

Uživatelské prostředí

6.3/10

Hodnocení

4.9/10

Klady

 • Většina funkcí zdarma
 • Hodně profilů

Zápory

 • Omezení neplacených profilů
 • Spamování přátel
 • Nemožnost smazání profilu

Může se vám také líbit...

24 Odpovědí

 1. Jiri napsal:

  Funkce

  0

  Důvěryhodnost

  0

  Bezpečnost

  0

  Uživatelské prostředí

  0

  Hodnocení

  1.4

  Dobrý den Badoo je dobrá věc jako app ale má to jen jednu chybu že si uživatele neváží toho co prone ostatní delaji , a ještě se tu lidí jen tak blokují a hlavně ZENY protože jsou zamýšlené a ani nevím naco ,a to vše že se ozve chlap který nemá řád FALES, URAZKY, NAMYSLENOST, ATD a proto by to chtělo udělat pořádnou kontrolu APP a celkový problém je že se ženy neumí vůbec chovat ,pokud sem nedam přirození tak to je špatně spozdravem vás uživatel APP Badoo..

 2. Richard napsal:

  Funkce

  3.5

  Důvěryhodnost

  0

  Bezpečnost

  0

  Uživatelské prostředí

  4.5

  Hodnocení

  0.7

  Odporúčam nahliadnuť do minulosti. Badoo sa vybudovalo na tom, že sa obrovskou masou vyspamovalo medzi ľuďmi, rozšírilo za hranice a toľko naštvaných ľudí svet od roku 2011 možno ani nevidel. Obrovský bordel a nechutné spamovanie ľudí a mnohí pritom naleteli. Badoo inšpiroval aj Cazavo a dnes už asi 50 ďalších. (zdroj zn.sk)

 3. Iva napsal:

  Nejsprostější je, že se nedá odstranit profil, ačkoli nápověda člověka dovede až k bodu, kdy by to mělo jít, link na smazání profilu na stránce prostě není. Pokud by někdo věděl, jak se z toho vymanit, poraďte

 4. Marek napsal:

  Funkce

  0

  Důvěryhodnost

  1.7

  Bezpečnost

  5

  Uživatelské prostředí

  2

  Hodnocení

  1

  Od určité doby lze psát jen za kredity a nejde dávat komentáře. Celkově propojení přestalo fungovat, jediné co jde je platit za to ze nekomu napíšu kdo mi ani neodpoví v 90% případů…

 5. zuzana napsal:

  Funkce

  0

  Důvěryhodnost

  0

  Bezpečnost

  0

  Uživatelské prostředí

  0.1

  Hodnocení

  0

  Nejvíc bych si dala pozor na David 40 neježe udává nepravdivé udaje a hraje si na chudáka že ho ženské obrali o hodně peněz a při tom se nechává živit celé měsíce a bydlení u slečny nebo paní bere za samozdřejmost a nakonec dostanete to co já škrcení a plivance do obličeje. Nakonec zjistite že vám ukradl věci ktere nechce vrátit mi osobně zabil domácího mazlíčka kterého jsem měla pět let po4mesících jsem náš vztah chtěla ukončit jako dospělý člověk ukončit a tu se ukázala pravá tvář pana kalného kdy na vás plival a škrtil a věcí si užívá doteď doufám ýe má moje kalhotky dobré velikost m a moje léky na srdce. a v neposlední řadě mi zabil kocoura kterého jsem měla 5let.

 6. zuzana napsal:

  Funkce

  0

  Důvěryhodnost

  0

  Bezpečnost

  0

  Uživatelské prostředí

  7.9

  Hodnocení

  0

  David40 nebo david kalný je feták který jrn lže a vybere vám lékarničku. První slova jsou jak jste užasná a skvěká že takovou pozornos nezažil jsou to jen lže nemá práci nemsrdí korunou jen si pujčuje i nato svého nevychovaného čokla

 7. Hana Müller napsal:

  Kdo se rozhodne pro seznammku Badoo mejte se opravdu napozoru, jednaji podvodne.V zadnem pripade jim neprozrazujte udaje Vasi kreditni karty.Jednou si neco objednate a pak Vam budou bez vaseho vedomi srazet dalsi penize a za sluzby,ktere jste si v zadnem pripade neobjednali.Na moji reklamaci ani na reklamaci moji banky neodpovedeli a penize mi nehodlaji vratit.Obratim se na COI a pokud to nepomuze obratim se na policii.

  • Ivana S. napsal:

   Ahoj, prosím řeším ten problém, teď i s bankou. Prosím o nějakou další radu jak na ně. Děkuji moc 🙁

 8. Pavel napsal:

  Funkce

  1.1

  Důvěryhodnost

  1.2

  Bezpečnost

  1.6

  Uživatelské prostředí

  1.1

  Hodnocení

  1.1

  Badoo je jednim slovem katastrofa!!!Šlapky…er.sal.s mob.tel.s fotkama slečen…za vším jsou poplatky…falešných profilů mnoho…má zkušenost je alarmující…ja ho smazal normálně..lehce!Po rande se !17!letou dominou…to hovoří jasně….

 9. Miroslav Zelinka napsal:

  Funkce

  0.3

  Důvěryhodnost

  0

  Bezpečnost

  0

  Uživatelské prostředí

  0

  Hodnocení

  0

  Celé badoo je jeden velký podvod. Vše se tváří že to funguje ale nic nefunguje. Akorát okradají lidi o peníze.

  • Ivana S. napsal:

   Ahoj, prosím řeším ten problém, kdy se nabourali ani nevím jakým zpusobem na účet a vykrádaj penize. Blokla jsme kartu. Jak si to řešil ty? Děkuji za odpověď 🙁

 10. Adéla napsal:

  Funkce

  0

  Důvěryhodnost

  0

  Bezpečnost

  0

  Uživatelské prostředí

  0

  Hodnocení

  0

  podvodníci… od „a“ do „z“… založila jsem si kdysi profil… jen kvůli tomu, že jsem měla kamarádku daleko v cizině a takto jsme si spolu psaly… teď už ji mám dávno zpátky, profil jsem zkoušela vymazat snad milionkrát – ale houby… nejde to… nejhorší sociální síť, jakou jsem měla možnost poznat…

 11. Zewel napsal:

  Funkce

  7.9

  Důvěryhodnost

  3

  Bezpečnost

  3

  Uživatelské prostředí

  7.9

  Hodnocení

  6.9

  Badoo je jak seznamovací, tak komunikační kanál a podle toho se na něj musí také nahlížet…Je spousta daleko horších seznamovacích portálů, kde si bez poplatku ani neškrtnete! Co se týče odpovědí, tak musí člověk zvážit tzv. na co má…Na ulici nebo na disco také žena do Vás ani nekopne, pokud se jí nebudete líbit…Muži to v tomto případě dělají trochu více diplomaticky…Pokud se to někomu nelíbí, tak ať si nick zruší a poohlédne se někde jinde (stejně si nijak výrazně nepomůže)…Jinak profil se dá normálně smazat…

 12. Eva napsal:

  Funkce

  1

  Důvěryhodnost

  0

  Bezpečnost

  0

  Uživatelské prostředí

  0.2

  Hodnocení

  0.1

  Hrôza a strach. Chýba dotazník, kde by ľudia charakterizovali, čo vlastne očakávajú od zoznamky. Či hľadajú partnera, či chcú iba flirt a sex. Takto zabijete hromadu selekciou nenormálnych od normálnych. Mám pocit, že sú tam iba rozvedení štyridsiatnici, ktorí opustili žienky, aby „prežili druhú pubertu a začali žiť“ a spĺňať si nesplnené sny, ktoré do 40tky nestihli. Detičky nechajú ex, nech sa stará. Lovia babenky okolo 30. Silné motorky a autá, fitko, snowboarding, zábavky a slnečné okuliarky musia byť! Zaplatíte 2€ za zvýraznenie profilu, čo trvá 10 sekúnd. Ruky preč od badoo ak hľadáte seriózny vzťah.

 13. Angoras napsal:

  Funkce

  3.3

  Důvěryhodnost

  0

  Bezpečnost

  0

  Uživatelské prostředí

  2.8

  Hodnocení

  2.1

  Katastrofa!! Okradaji lidi o penize! Jednou neco zaplatite a strhnou vam to 5x.. Ma stim nekdo zkusenost jak resit tuhle situaci?

 14. Viliam napsal:

  Funkce

  2.9

  Důvěryhodnost

  2.7

  Bezpečnost

  3

  Uživatelské prostředí

  7.7

  Hodnocení

  6.3

  Badoo je dobra zoznamka ale u mna vyhrava Tinder a mozno novinka LULTER. JA som sa zoznamil uz cez badoo

 15. Michal napsal:

  Badoo je jedním slovem humus. Oni humus jsou všechny seznamky protože jde jenom o to jak vás oškubat. Seznamky zakládají lidé, kterým se nechce poctivě pracovat a chtějí vydělávat na poctivých lidech.

 16. Petr Brause napsal:

  Funkce

  0

  Důvěryhodnost

  8.1

  Bezpečnost

  5.3

  Uživatelské prostředí

  0

  Hodnocení

  0

  Zdravím řeším tento problém též. Mohla by jste mi poradit? Dekuji

 17. Petr Brause napsal:

  Funkce

  6.1

  Důvěryhodnost

  7.2

  Bezpečnost

  7.4

  Uživatelské prostředí

  0

  Hodnocení

  0

  Zdravím všechny mam problém se zmizenim peněz z účtu. Potřeboval bych poradit jak tuto věc řešit.

 18. Vierka napsal:

  Na Badoo je to sami uchylak a klamár…..obzvlášť pozor na Vladimíra z Vlkanovej………a Lubosa z Novej Dubnice…..

 19. Pete napsal:

  Lidi proberte se a utikejte z badoo samy kundy vymysleny samej spam sama spina co vyhuli za 50kc..pryc a vývojáři zasrany zkurvisyni at pochcipaj

 20. lada napsal:

  Funkce

  2

  Důvěryhodnost

  0

  Bezpečnost

  1.3

  Uživatelské prostředí

  0

  Hodnocení

  0

  ahoj zkusil jsem a objednal na měsíc za 499Kč strhli mi z karty 5000 Podvodníci čekám na vyjádření ,ale tuším že se mi nikdo neozve Láda

 21. Dusan napsal:

  proste badoo je na hovno je na kredity .Zneuzivani je to jen vydelava na blbkach

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..