Mobilní aplikace pro seznámení přes telefon

seznamovací aplikace

Patříte-li k ostýchavcům, kteří nedokáží mrkat v baru na sympatický protějšek nebo se s drinkem v ruce nenápadně seznamovat, bude online seznamka tím pravým ořechovým pro vás! Co všechno vám může kybernetické seznámení přinést za výhody a čeho se naopak obávat?

Aplikace Tinder – lajkujte a komentujte

logo tinder

Mezi hlavní výhody patří pohodlí seznamky z domova, online z vašeho počítače nebo mobilu. Můžete si založit stránku, přidat spoustu fotografií a informací, prohlížet si profily ostatních nebo podle vyhledávače a zadaných parametrů zvolit nejvhodnější protějšek. Kromě klasických seznamovacích webů, kde jsou denně přihlášeny tisíce uživatelů, můžete vyzkoušet i aplikace v chytrém telefonu. Mezi celosvětově nejoblíbenější a doposud nejznámější patří Tinder aplikace. Do toho se přihlásíte přes svůj účet na Facebooku, ale nemusíte mít strach, že by došlo k propojení informací s vaším profilem nebo ke sdílení dat.

Po přihlášení se můžete věnovat prohlížení profilů ostatních, nastavit si, koho vlastně hledáte a jaký protějšek vám vyhovuje. A nemyslete si, že na Tinderu najdete pouze nové lásky! Seznámit se můžete i s novým parťákem na běhání, chybějícím členem do vašeho bowlingového týmu, kamarádkou na courání po obchodech nebo novými přáteli se stejnými koníčky a zájmy. Při projíždění profilů se vám u každého zobrazí srdíčko pro ANO a křížek pro NE. Tím označíte, zda se vám nabízený profil líbí či nikoliv. A funguje to rovněž opačně, i ostatní uživatelé hodnotí vaši stránku. Na každém profilu najdete fotky, informace a při sdílení se můžete dozvědět, zda má s vámi dotyčná osoba společné přátele.

Aplikace hot or not

logo aplikace hot or not

Pro spuštění této aplikace budete opět potřebovat účet na Facebooku. Aplikace Hot or Not funguje na podobném principu jako konkurent Tinder aplikace. Díky této dvojce mezi aplikacemi pro seznamování můžete hodnotit i jiné profily a naopak si prohlédnout, jak jste na tom s hodnocením podle ostatních vy. Hledáte-li seznamovací aplikaci, aniž byste museli zakládat nebo se přihlašovat na účet Facebook, za zkoušku stojí třeba i mobilní aplikace Date me. Jakmile budete mít chvilku klidu, můžete si založit svůj profil, představit ostatním své fotky a parametry, koho vůbec hledáte. Aplikace vám následně nabídce uživatele, kteří mají podobné zájmy, nastavení nebo stejné bydliště.

Pozor na soukromí

Paradoxně je online seznamování rovněž problematické kvůli častým podvodům, kdy nelze ověřit správnost informací jako při osobní schůzce. V dnešním moderním světě totiž není vůbec těžké vytvořit smyšlený profil, vymyslet si údaje, stáhnout cizí fotky a vydávat je za své. Proto dbejte na dostačující zabezpečení vašeho účtu, nesdílejte informace, které mohou být na škodu anebo se mohou obrátit proti vám. I když je pro vás seznamování na dálku přijatelnější, vždy trvejte na osobní schůzce, která vám nastolené informace a údaje potvrdí nebo vás naopak utvrdí o tom, že osobnímu kontaktu se zkrátka nic nevyrovná…

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..