5 mužů, kterým se na seznamce raději vyhněte

rizika seznamováníI seriózní internetové seznamky okupují jedinci, jejichž skutečným cílem není najít životního partnera, ale zažít sex na jednu noc, ukojit narcistické potřeby, nebo získat vízum v Česku. Drahé slečny, drahé ženy – pokud na seznamce hledáte dlouhodobý, perspektivní vztah, přečtěte si charakteristiky 5 typů svůdců, u nichž je dobré zůstat na pozoru, a seznamte se s praktickými tipy, jak se s nimi vypořádat.

1. MR. ONE NIGHT STAND

Pokud tě kluk na seznamce zahrnuje nekritickým obdivem a kvapem žene na první rande, „nejlépe u něj doma“, raději zbystři. Dost možná se jedná o muže, který si vyhlídl seznamku jako své nové lovecké teritorium a tebe jako novou kořist – pro jednorázový úlet.

Určitě neprohloupíš, když nejprve otestuješ jeho trpělivost, zůstaneš ještě nějakou dobu u chatování, a prověříš si, jak opravdový jeho úžas nad tvou osobností vlastně je.

2. HEZOUN

Překypuješ štěstím a blahem, protože právě Tebe oslovil ten úžasný model? Neslav předčasně…

Nejdřív se ujisti o reálnosti fotek, zvlášť když až podezřele připomínají profesionální snímky stažené z fotobanky. Stačí ho požádat o další. Ani potom nezapomínej, že vztah s hezounem, exhibicionistou a metrosexuálem v jednom nemusí být vždy výhra, ba naopak.

3. AGENT 007

Typický představitel může a nemusí vypadat jako James Bond. Čím charismatičtější špion si tě vytipuje, tím snáze získá to, co chce.

Loudění fotek (hlavně těch intimnějších), bombardování zprávami, protiřečení, v extrémních případech i výhružky a vydírání. Tomu všemu předejdeš tak, že prostě žádné fotky, které by tě mohly v budoucnu ohrozit, nikomu posílat nebudeš. Proti agresivním útočníkům pak pomůže úplná ignorace, v krajních případech kontaktování policie.

4. BARON PRÁŠIL

Internetové seznamky jsou rejdišti výmluvných svůdníků, kteří v ladných větách naslibují hory doly, a pak skutek utek…

Komunikace je při seznamování sice na prvním místě, jakmile však začneš mít po krk nekonečného vykecávání, jehož tématem je zpravidla dotyčný a jeho nezměrné kvality, zpozorni a přikroč k akci. Když začneš trvat na schůzce, nebo reálné fotce, z oslavovaného krasavce se nezřídka vyklube někdo úplně jiný… A pak už zůstává na tobě, zda budeš ronit slzy nad „propísmenkovanými“ dny, anebo dáš Baronu Prášilovi šanci.

5. TAJEMNÝ CIZINEC

Kdo by odolal snědému jižanovi se zářivým úsměvem a azurovým mořem za opálenými zády…?

Lákavé vyhlídky s vůní exotiky sice dokážou zamotat hlavu, přesto by ti neměly zabránit k odhalení pravého záměru svůdníka. Tím často bývá sehnání dočasného noclehu, snazší získání víza či letmá romance s naivní Středoevropankou…

U přeshraničního seznamování se tedy vyplatí být ostražitá o to víc.

Může se vám také líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..