3 důvody proč se seznámit na internetu

jak na seznámení po internetuSeznamování přes internet rozhodně není doménou jen poněkud asociálních osob, kterým dělá problém jakákoli interakce s opačným pohlavím. Takový výběr partnera online má řadu výhod. Jakých? Sledujte.

 

Neztrácíte čas

 

Kolik bezúspěšných schůzek, z nichž jste se chtěli po anglicku vypařit už po dvou minutách, protože tohle aspiruje na tragédii roku, máte za sebou? Příběhy začínající dobře míněnou větou vašich bližních: „Hele, já mám kamaráda/kamarádku, on/a je taky sám/a, já vás seznámím,” by už vydaly na knihu poněkud tragikomického ražení.

V online světě si partnera vyberete přesně podle vašich požadavků. Neohrozí tak, že ideální představa vašeho protějšku o rande je v kotli fotbalového derby, zatímco vy byste raději zašla na výstavu moderního umění. Svého potenciálního partnera si hezky v pohodlí domova díky internetu „oťukáte”.

 

Spousta možností pro kohokoli

 

Ráno do práce, odpoledne z práce a na trase pošta – supermarket se to těmi osudovými láskami zrovna moc nehemží.

Nebo sice máte čas na to, vyrazit do společnosti, ale zase nemáte s kým. Nenajde se nikdo, kdo by sdílel vaše zájmy, protože vaše přátele baví jiné aktivity. Anebo na vás nemají čas, jelikož jsou nakonec všichni beznadějně zadaní. A vám se o samotě jít zase tak moc nechce a dělat cvrlikajícím párečkům „křena”, na to máte chuť ještě menší. Ale když nikam nepůjdete, tak zas nikoho, kdo by za to stál, nepotkáte.

Prolomit bludný kruh single pomůžou právě online seznamky. Jsou v provozu dvacet čtyři hodin denně, vždy na vás mají čas, nikdy nejsou prázdné a pohybuje se na nich mnoho lidí, kteří jsou různého věku, profesí, vzdělání i zájmů. Čirá statistika, mezi nimi se přece musí najít alespoň jediný, který bude kompatibilní, nemyslíte?

 

Zadáno pro stydlivky

 

Lev či lvice salónů zrovna nejste, někoho oslovit se rovná výzvě formátu výstupu na Everest, prvními schůzkami se probíjíte s trapným tichem a vínem vylitým nedopatřením v klíně (kohokoli ze zúčastněných), protože když jste nervózní, tak nevíte, kam s rukama.

Na internetu si v klidu rozmyslíte, co chcete napsat a až protějšek odpoví, reakce vás nezaskočí. První dojem z vás tak díky internetovému profilu určitě nepokazí rozpačité koktání a barva přezrálého rajčete.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..